Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sypialnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
298 odpowiedzi w tym temacie

#61 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 19 listopada 2009 - 13:25

kjujiczek druga najbardziej mi sie podba , tylko nie wiem czy chciłabym takie duze okna w sypilani , jak dla mnie troche mało intymnie.

[ Dodano: 2009-11-19, 18:24 ]
ja mam dosc orginalny gust , nie lubie nowoczsnych sypialni , lubie w starym stylu albo cos orientalnego albo jak jest jakis detal dominujacy.

Załączone miniatury

  • sypilnai 7.jpg
  • sypilania 5.jpg
  • sypialnia_jupiter.jpg
  • sypialnia6.jpg
  • sypialnia2.jpg
  • sypialnia1.jpg

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#62 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 19 listopada 2009 - 19:25

kjujiczek, również ta druga mi się podoba :)

ja mam dosc orginalny gust , nie lubie nowoczsnych sypialni , lubie w starym stylu

mamy dokładnie ten sam gust jeśli chodzi o sypialnie widzę :mrgreen:
też uwielbiam te w starym stylu, baldachim, rzeźbione poręcze od łóżka, meble w barokowym stylu, zdobione ramy luster, kozetka, toaletka... ahh aż się rozmarzyłam, kiedy w końcu będę miała taką sypialnie :roll:

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#63 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 19 listopada 2009 - 19:32

magdaaaaa, druga i ostatnia są piękne, tylko w tej drugiej jedno łóżko, a nie dwa :-P
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#64 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 19 listopada 2009 - 19:33

Nie lubie sypialni w starym stylu.Magdaaa,podoba mi sie zas 4 sypialnia.Swietne zestawienie fioletu i szarosci.

#65 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 19 listopada 2009 - 20:04

Swietne zestawienie fioletu i szarosci.

dokładnie takie drobne detale ale bez nich straciłoby to urok.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#66 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 00:42

ojojoj ... ta pierwsza sprawia wrażenie strasznie zagraconej ... 3 i 4 bardzo fajnie wyważone, nie są przesadzone ani w stronę nowoczesności ani starodawności ;-) no i ta kobietka nad łóżkiem - podobają mi się takie akcenty w pomieszczeniach, pokój staje się bardziej kobiecy ;-)

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#67 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 09:55

3 i 4

i mi rowniez tylko 3 i 4 sie podobają. Zwłaszcza 3 ! :mrgreen:

2 jest okropna. Te wszytskie wzory... bleee, aż głowa boli! ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#68 zo$ka

zo$ka
  • Użytkownik
  • 150 postów

Napisano 20 listopada 2009 - 09:57

Jak dla mnie to 3 jest najladniejsza.Obstawiam raczej standardy:))

#69 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 01:19

my mamy proste łózko bez żadnych wymyslnych brzegów i innych.

Załączone miniatury

  • wyrko.JPG


#70 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 10:39

my mamy proste łózko bez żadnych wymyslnych brzegów i innych.

I fajne lozeczko,tylko brakuje mi w Twojej sypialni troszke koloru,chociazby kapa na lozeczko.Moim zdaniem jakby byla w nieco innym kolorze zmieniloby to juz wnetrze.A tak wszystko zlewa sie w jedna calosc. :-)

#71 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 12:33

monia86, łóżko fajne, ale ja bym w takiej sypialni wpadła w depresję :-P tak jak mówi viola, w tym pokoju potrzeba koloru, zdecydowanie :-) oczywiście moim zdaniem, jeśli Tobie się podoba, to wszystko ok ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#72 monia86

monia86
  • Użytkownik
  • 228 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 13:01

Wiem mi tez sie to nie spodobało po poprzedniej włascicielce mieszkania i dlatego zmieniłam co nieco,ale fotek na razie nie ma jak beda to na pewno wam pokarze:)

#73 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 16 grudnia 2009 - 17:16

ja bym w takiej sypialni wpadła w depresję tak jak mówi viola, w tym pokoju potrzeba koloru,

moze nie ma koloru aby nie rozpraszac ;-) ja lubie takie delikatne kolory , podoba mi sie. Jedyne co ja osobiscie bym dodała to czarnobiałe fotki / obrazki na scianech :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#74 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 08 stycznia 2010 - 19:54

amoramor odpisuje ci na to co napisałaś w temacie nasi milusińscy

to po lewej to nie jest narzuta ani pościel ani nic :) to jest poduszka od mojego łoża królewskiego :P łóżko ma taki kolorek jak na poduszce te ciemno różowe kwiatki :)

#75 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 08 stycznia 2010 - 20:17

to jest poduszka od mojego łoża królewskiego

w takim razie ładna poduszka :P
lubię motyw kwiatów i bardzo lubię jak na łóżku w sypialni leży dużo poduszek :P
ja w swojej mam dwie takie od kompletu kołdry - do spania :P a jak pościele łóżko to często kładę na nie takie dwie ozdobne poduszeczki w kontrastowym kolorze do ścian, żeby się wyróżniały :D
lubię takie 'ozdóbki' ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#76 truskaweczka

truskaweczka
  • Użytkownik
  • 1 088 postów

Napisano 08 stycznia 2010 - 21:36

mi w kazdej sypialni podoba sie "coś" i z tych cosiów urządziłabym moją idealną sypialnie :-P ale raczej wolne nowoczesnie ale tez nie za nowoczesnie ale musi byc przytulnie :-)
szczęście ma smak truskawek :D :D

#77 seli19

seli19
  • Użytkownik
  • 536 postów

Napisano 07 lipca 2010 - 11:22

A ja wrzucam coś od siebie i naszą sypialnię zaraz po remoncie, zdjęcie robione w tamtym roku teraz troszkę się zmieniło- doszły półeczki po bokach, lampki i żarówkę zastąpił żyrandol :mrgreen:

Załączone miniatury

  • DSC00641.JPG
  • sypialnia_paradyz_art.jpg
  • sypialnia1.jpg
  • sypialnia.jpg
  • projektysypialni2jl8.jpg
  • nota_1_ok%20jpg.jpg
  • img470_1b.jpg
  • aranzacjesypialni1is5.jpg
  • 2214954_1194280966_d.jpg
  • 30-06-06-10-36-17DREAM.jpg


#78 Aiszaxy

Aiszaxy
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 10 lipca 2010 - 12:54

Ja swoją sypialnię chcę zrobić rodem z chin :czerwone ściany z czarnymi napisami od góry do dołu ,lampa coś jak chiński domek (widziałam w necie)czarna narzuta na łóżko i w oknach firanka ala spagetti czarna lub czerwona , może jeszcze kiedyś będzie stał w rogu parawan. :-)

#79 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 11 lipca 2010 - 21:36

seli fajny ten dodadtek tapety we wzorki , ale wolałabym na innej scianie , a nie takiej . ale fajnie kolory wybraliscie.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#80 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 12 lipca 2010 - 07:26

seli ładnie urządzona sypialnia ;-) widze ze czerwien w waszej sypialni dominuje.
Ja osobiscie za tym kolorem nie przepadam <bezradny></span> nie lubie czerwieni, ale reszta fajna :mrgreen:

Natiomiast z pozostałych zdjec ktore wrzucilas podoba mi sie zdjecie nr 1 z racji koloru. Wiadomo zielony :-P
zdjecie nr 4 taka nowoczesnosc i elegancja
i ostatnie zdjecie bo jest na nim tak mega pozytywnie. Przez ten żółty :-D

201407101662.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych