Sypialnia
#61
Napisano 19 listopada 2009 - 13:25
[ Dodano: 2009-11-19, 18:24 ]
ja mam dosc orginalny gust , nie lubie nowoczsnych sypialni , lubie w starym stylu albo cos orientalnego albo jak jest jakis detal dominujacy.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#62
Napisano 19 listopada 2009 - 19:25
mamy dokładnie ten sam gust jeśli chodzi o sypialnie widzęja mam dosc orginalny gust , nie lubie nowoczsnych sypialni , lubie w starym stylu
też uwielbiam te w starym stylu, baldachim, rzeźbione poręcze od łóżka, meble w barokowym stylu, zdobione ramy luster, kozetka, toaletka... ahh aż się rozmarzyłam, kiedy w końcu będę miała taką sypialnie
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#64
Napisano 19 listopada 2009 - 19:33
#65
Napisano 19 listopada 2009 - 20:04
dokładnie takie drobne detale ale bez nich straciłoby to urok.Swietne zestawienie fioletu i szarosci.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#66
Napisano 20 listopada 2009 - 00:42
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#67
Napisano 20 listopada 2009 - 09:55
i mi rowniez tylko 3 i 4 sie podobają. Zwłaszcza 3 !3 i 4
2 jest okropna. Te wszytskie wzory... bleee, aż głowa boli!
#68
Napisano 20 listopada 2009 - 09:57
#70
Napisano 16 grudnia 2009 - 10:39
I fajne lozeczko,tylko brakuje mi w Twojej sypialni troszke koloru,chociazby kapa na lozeczko.Moim zdaniem jakby byla w nieco innym kolorze zmieniloby to juz wnetrze.A tak wszystko zlewa sie w jedna calosc.my mamy proste łózko bez żadnych wymyslnych brzegów i innych.
#72
Napisano 16 grudnia 2009 - 13:01
#73
Napisano 16 grudnia 2009 - 17:16
moze nie ma koloru aby nie rozpraszacja bym w takiej sypialni wpadła w depresję tak jak mówi viola, w tym pokoju potrzeba koloru,
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#74
Napisano 08 stycznia 2010 - 19:54
to po lewej to nie jest narzuta ani pościel ani nic
#75
Napisano 08 stycznia 2010 - 20:17
w takim razie ładna poduszkato jest poduszka od mojego łoża królewskiego
lubię motyw kwiatów i bardzo lubię jak na łóżku w sypialni leży dużo poduszek
ja w swojej mam dwie takie od kompletu kołdry - do spania
lubię takie 'ozdóbki'
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#76
Napisano 08 stycznia 2010 - 21:36
#78
Napisano 10 lipca 2010 - 12:54
#79
Napisano 11 lipca 2010 - 21:36
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#80
Napisano 12 lipca 2010 - 07:26
Ja osobiscie za tym kolorem nie przepadam
Natiomiast z pozostałych zdjec ktore wrzucilas podoba mi sie zdjecie nr 1 z racji koloru. Wiadomo zielony
zdjecie nr 4 taka nowoczesnosc i elegancja
i ostatnie zdjecie bo jest na nim tak mega pozytywnie. Przez ten żółty
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















