Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Dla studentow Akademii Ekonomicznej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jaga

Jaga
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 04 czerwca 2009 - 20:49

Zerknij jeszcze raz na sam koniec pierwszego postu w tym temacie.

Link do paczkuszki:
Ukryta Wiadomość: /i tu bedziesz widziala juz link/


Tak dzisiaj link był ( a moze jeszcze jest) - sprawe załatwiłam.
Dziekuję
Jaga

#22 menel87

menel87
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 czerwca 2009 - 20:43

Super sprawa na pewno mi się przyda. Dzięki

#23 mbanach

mbanach
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 08 czerwca 2009 - 17:27

extra !!! Dziękuje

#24 microkosmos

microkosmos
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 15 czerwca 2009 - 11:12

Mam do napisania prezentację z gospodarki,na pewno się przyda! Dzięki

#25 fasola83

fasola83
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 21:10

tak długo szukałem jednej rzeczy i znalazłem :))) Dziękuję :))

#26 bercia

bercia
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 lipca 2009 - 10:19

fajnie:>

#27 izaok

izaok
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 lipca 2009 - 00:18

hmmm wyglada interesujaco :) Oby mi sie sprzydalo do nauki ... ehhh Pozdrawiam Wszystkich ! :)

#28 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8 754 postów

Napisano 08 lipca 2009 - 15:52

To ja tez sie dopisze.

#29 tygrys6_1986

tygrys6_1986
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 listopada 2009 - 15:06

superrr

#30 irma

irma
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 02 grudnia 2009 - 10:44

o i ja i ja. W niedziele mam kolokwia z matematyki i mikroekonomii;( dwa w jednym dniu to o wiele za wiele jak na moje siły.

#31 anny_boy

anny_boy
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 25 stycznia 2010 - 20:25

Hallo jak otworzyc ta paczuszkę :)

#32 PAKUS

PAKUS
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 marca 2010 - 20:25

Dzięki za wrzut, przyda się :)

#33 kace87

kace87
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 kwietnia 2010 - 23:58

mam nadzieje, że ta "niewielka" paczuszka okaże się rzeczywiście bardzo przydatna :-)

#34 stiopa

stiopa
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 05 czerwca 2010 - 09:19

wygląda dobrze :)

#35 yoasia

yoasia
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 21:09

nie moge sie doczekać otworzenia tego pliku:D :-D :-D

#36 hitman05

hitman05
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 10:53

Wielkie dzięki :-D

#37 cobion

cobion
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 27 czerwca 2010 - 18:51

dzięki! :)

#38 Renata4

Renata4
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 lipca 2010 - 21:49

:-) Czy tą paczuszkę można jeszcze otworzyć ?

#39 karolciaa_87

karolciaa_87
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 grudnia 2010 - 18:47

:)

#40 sqhaa

sqhaa
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 19:09

dzieki!





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych