Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Urodzinowe zyczonka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6285 odpowiedzi w tym temacie

#4941 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 24 października 2012 - 12:00

olenka kasiek i eli Wszystkiego dobrego z okazji urodzinek :*

#4942 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 24 października 2012 - 12:41

eli

wszystkiego najwspanialszego
radości, szczęścia
uśmiechów,
spełnienia najskrytszych marzeń :D
i duuuużo, duuuużo pysznych posiłków :D


Dołączona grafika


:*
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4943 malwitka

malwitka
  • Użytkownik
  • 1 213 postów

Napisano 24 października 2012 - 12:52

;* Basieńko ;*

W dniu Twoich Urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń.


<flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>



[img]http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://www.kotkowaafera.pl/wp-content/uploads/2012/01/tort.jpg&ir=http://www.kotkowaafera.pl/&ig=http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTIDbvZEaMbzV5Oui2Dhzh8Tdx1ZJobtJ42u249bgOtJuLzU9e_o4w_6w&h=450&w=397&q=tort+urodzinowy+z+kotem&babsrc=SP_ss[/img]



#4944 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 24 października 2012 - 15:51

eli kochana, z okazji urodzinek życzę Ci wszystkiego najwspanialszego, samych radości, jak najmniej problemów, satysfakcji z pracy, duuużo miłości i czego tylko sobie zapragniesz :*

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#4945 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5 515 postów

Napisano 24 października 2012 - 16:30

eli wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka, uśmiechu, spełnienia marzeń i wiele miłosci <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#4946 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 24 października 2012 - 16:34

Eli, staruszko :lol: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) jak najwięcej miłości, mnóstwa pomysłów na przepyszne potrawy, zostania szefową kuchni :mrgreen: samych piątek w indeksie, zdania prawka za pierwszym razem i niech Ci koteczki zdrowo rosną, a szkód robią jak najmniej <flow1></span> :)

#4947 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 24 października 2012 - 17:28

Dla wszystkich solenizantek wszystkiego dobrego :)

#4948 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 24 października 2012 - 17:33

Eli Sto lat!


http://www.youtube.com/watch?v=0mvBiNiGo8I



#4949 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 24 października 2012 - 18:02

Eli zycze ci abyś kiedyś miala wlasną restauracje , aby prawko udalo sie szybko zrobić, zeby bracia wyszli na ludzi i abys była z nich dumna , abyś znalazła miejsce gdzie chciałabyś spedzić reszte zycia , ukonczenia studiów z najlepszymi wynikami no i zdrowka bo to najwazniejsze ;-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4950 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 24 października 2012 - 21:50

Jogobella, Tiluś, AgnieszkaT, Madź, viola, mloda, nikus, Majoreczka, krowka17, Olenka, malwitka, halynka, inqaa, karate, Lady Di, Torii1988, magdaaaaa, dziękuję Wam bardzo - szczególnie za kocie torty i przemyślane wspaniałe życzenia ;-) za szafę pełną butów i za śpiewającego kota :mrgreen:

W nagrodę częstujcie się moim dzisiejszym tortem ;-)

Załączone miniatury

  • SAM_2850.JPG

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#4951 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 25 października 2012 - 05:33

Eli - abys umiała cieszyć się każdym dniem i była otoczona wspanialymi ludzmi. Sto lat.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#4952 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 25 października 2012 - 08:10

eli, wszystkiego najlepszego Pani Zielona :mrgreen:
<rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>

#4953 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 25 października 2012 - 08:54

elizabeth, życzę szafy pełnej wymarzonych butów, zadowolenia z Chłopa i kotów :mrgreen: , spełnienia wszystkich marzeń, powodzenia na studiach!
Z całego serca życzę też żebyśmy mogły zjeść kiedyś coś w TWOJEJ restauracji! Byłoby przecudnie! ;-) ;-)

Załączone miniatury

  • 7_Tort.jpg

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#4954 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 25 października 2012 - 09:30

elizabeth sto lat! i samych pomyślności w każdej dziedzinie życia!
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4955 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 25 października 2012 - 19:11

Eli, jeszcze ode mnie najlepsze życzenia. Kolejnych 5-ciu kotów które kochać cię będą miłością dozgonną, wielkiej spiżarni, do której nie koniecznie będą miały wstęp, za to w której schowasz masę pyszności do pichcenia, całego zastępu smakoszy, którzy będą cię wychwalać i którym ciągle będzie mało. Sto lat! <flow1></span> <najlepszego></span>


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#4956 Histeria:)

Histeria:)
  • Użytkownik
  • 826 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Wzrost:w sam raz:P
  • Włosy:brąz
  • Stan:Jeszcze panna...
  • Partner:K.
  • Nastrój:Brak
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 26 października 2012 - 10:39

elizabeth,spełnienia wszystkich marzeń!

Załączone miniatury

  • 500.jpg


#4957 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 26 października 2012 - 11:37

Sajuri, Wisienkowa, Aspirynkaaa, monik_ka, nie(d)oceniona, Histeria:), dziękuję bardzo :*

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#4958 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 26 października 2012 - 13:38

elizabeth, spóźnione, ale szczere, wszystkiego dobrego :)

#4959 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 26 października 2012 - 19:36

Basieńko jeszcze ja okropnie spóżniona :oops: Wszystkiego najlepszego <flow1></span> Samych sielskich dni w związku, szczęścia, spełnienia marzeń i choć dziewczyny mnie ubiegły i się powtórzę to życzę Ci szóstki w totka, która pozwoli Ci na otworzenie własnej restauracji, do której zjeżdżać się będą wszystkie baby z bs by popróbować Twoich pyszności :-P Najlepszego Basiu :*

http://c.wrzuta.pl/w.../kocie_urodziny
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#4960 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 29 listopada 2012 - 13:56

Tori
wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, miłości jeszcze więcej niż do tej pory i spełnienia wszystkich marzeń!



<flow1></span> <impra1></span> <najlep22></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych