Urodzinowe zyczonka
#4941
Napisano 24 października 2012 - 12:00
#4942
Napisano 24 października 2012 - 12:41
wszystkiego najwspanialszego
radości, szczęścia
uśmiechów,
spełnienia najskrytszych marzeń
i duuuużo, duuuużo pysznych posiłków
#4943
Napisano 24 października 2012 - 12:52
Basieńko ![]()
W dniu Twoich Urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń.
[img]http://search.babylon.com/imageres.php?iu=http://www.kotkowaafera.pl/wp-content/uploads/2012/01/tort.jpg&ir=http://www.kotkowaafera.pl/&ig=http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTIDbvZEaMbzV5Oui2Dhzh8Tdx1ZJobtJ42u249bgOtJuLzU9e_o4w_6w&h=450&w=397&q=tort+urodzinowy+z+kotem&babsrc=SP_ss[/img]
#4945
Napisano 24 października 2012 - 16:30
Keep calm and become a doctor
// Mission completed
#4946
Napisano 24 października 2012 - 16:34
#4947
Napisano 24 października 2012 - 17:28
#4948
Napisano 24 października 2012 - 17:33
Eli Sto lat!
http://www.youtube.com/watch?v=0mvBiNiGo8I
#4949
Napisano 24 października 2012 - 18:02
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4950
Napisano 24 października 2012 - 21:50
W nagrodę częstujcie się moim dzisiejszym tortem
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#4951
Napisano 25 października 2012 - 05:33
#4952
Napisano 25 października 2012 - 08:10
#4953
Napisano 25 października 2012 - 08:54
Z całego serca życzę też żebyśmy mogły zjeść kiedyś coś w TWOJEJ restauracji! Byłoby przecudnie!
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#4955
Napisano 25 października 2012 - 19:11
Eli, jeszcze ode mnie najlepsze życzenia. Kolejnych 5-ciu kotów które kochać cię będą miłością dozgonną, wielkiej spiżarni, do której nie koniecznie będą miały wstęp, za to w której schowasz masę pyszności do pichcenia, całego zastępu smakoszy, którzy będą cię wychwalać i którym ciągle będzie mało. Sto lat!
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#4957
Napisano 26 października 2012 - 11:37
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#4958
Napisano 26 października 2012 - 13:38
#4959
Napisano 26 października 2012 - 19:36
http://c.wrzuta.pl/w.../kocie_urodziny
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#4960
Napisano 29 listopada 2012 - 13:56
Tori
wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, miłości jeszcze więcej niż do tej pory i spełnienia wszystkich marzeń!
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

















