ale mimo wszystko życzę Ci wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń!!!
Urodzinowe zyczonka
#4902
Napisano 15 października 2012 - 08:57
heh, ja jestem mistrzem w spóźnianiu się z życzeniamisię spóźniłam jak zwykle
Dziękuję bardzo!!
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#4903
Napisano 15 października 2012 - 17:11
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#4904
Napisano 15 października 2012 - 17:56
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#4905
Napisano 15 października 2012 - 19:37
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#4906
Napisano 16 października 2012 - 04:44
Wszystkiego najlepszego z okazji Waszych urodzin. Radości, miłości i spełnienia marzeń.
#4907
Napisano 16 października 2012 - 07:24
Olenko
Współtowarzyszko mojego starzenia się
Wszystkiego Naj Naj Naj
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#4908
Napisano 16 października 2012 - 08:30
#4909
Napisano 16 października 2012 - 08:33
#4910
Napisano 16 października 2012 - 09:33
Kasieńko, Oleńko ![]()
Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta
#4911
Napisano 16 października 2012 - 10:14
Kasiu, Olenko Wszystkiego Najlepszego, 100 lat Dziewczyny
#4912
Napisano 16 października 2012 - 10:45
gracje dziewczynki
A Tobie Kasienko życzę samych wspaniałości i spełnienia wszystkich marzeń !!
#4913
Napisano 16 października 2012 - 11:47
Dla oliwkowych solenizantek wszystkiego naj naj
#4916
Napisano 16 października 2012 - 13:57
#4917
Napisano 16 października 2012 - 14:33
#4918
Napisano 16 października 2012 - 14:45
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#4919
Napisano 16 października 2012 - 18:41
Przesyłam kolorowe baloniki, aby Wasze życia zawsze były takie kolorowe i radosne, jak to niebo z balonikami, a jednocześnie tak słodkie jak ciasteczka.
Niech Wam się wszystko układa zgodnie z marzeniami, niech każdy dzień będzie pozytywną niespodzianką, a każde kolejne urodziny okazją do podsumowania, jak wiele z tych skrytych marzeń, udało się już zrealizować!
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#4920
Napisano 16 października 2012 - 18:53
Wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Was- żeby droga zawsze była prosta, i wypełniona szczęściem
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
















