Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Urodzinowe zyczonka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6285 odpowiedzi w tym temacie

#4581 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 09 maja 2012 - 13:01

Amorku, Maona , Wszystkiego Najlepszego! <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>

#4582 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 09 maja 2012 - 17:53

Maona sto latek :*

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#4583 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 10 maja 2012 - 07:16

Moniko
Lady
Amorku
Iwonko

Wszystkim Wam ślę spóźnione życzenia :oops:

Moniko- szczęścia u boku męża, powodzenia w pracy,
i dużo, dużo pieniążków na zakupy ciuszkowe, które uwielbiasz :mrgreen:



Lady- Tobie życzę spędzenia ostatnich chwil w Spanii jak najbardziej krejzolowato,
i of kors bezbolesnego powrotu do Polski :mrgreen: :mrgreen:

Amorek- Tobie życzę dużo, dużo miłości :mrgreen: :mrgreen:

Ivonko- A Tobie życzę przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania,
i siły przy trójce szkrabów :)


Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Babki <flow1></span>


Dołączona grafika
Dołączona grafika


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#4584 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 10 maja 2012 - 07:23

nie(d)oceniona z okazji Twojego święta życzę Ci więcej szaleństw i dobrego humorku na codzień, spełnienia marzeń, zadowolenia na każdym obszarze- zawodowym, rodzinnym i rosołowo- towarzyskim :lol:
100 lat ;-)

Załączone miniatury

  • Facet z tortu 2f.jpg

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#4585 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 10 maja 2012 - 07:27

amoramor miłości cały czas takiej jak teraz, dużo radości i spełnienia marzeń :*

Nie(d)oceniona wariacie- wdrażania kolejnych szatańskich planów w Twoje szalone życie, spełnienia marzeń dużo radości, powodzenia w życiu na tle zawodowym, rodzinnym, rozrywkowym i.. kuchennym <umieraam></span>



#4586 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 10 maja 2012 - 08:01

Cenionka


jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Spełnienia w pracy, zadowolenia z życia, optymizmu, szaleństwa, kolejnych mega pozytywnych niezrozumiałych postów <lol></span> i oczywiście jak najszybciej i potem jak najczęściej duuużej dawki rosołu (może jako prezent urodzinowy?) - SMACZNEGO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Dołączona grafika

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#4587 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 10 maja 2012 - 08:11

Amorku, Maona, Nie(d)oceniona wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!!

#4588 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 10 maja 2012 - 08:31

AgnieszkaT, musiałam szybko ekran w dół przewijać <bleee></span> :lol:





Cenionka

Z okazji urodzinek samych radośnych chwil,
dalej takieg zakręcenia i ADHD, ktorym będziesz zarażać :mrgreen:
spełnienia wszystkich marzeń,
sukcesów w życiu zawodowym
i mnóstwa miłości i radości w życiu prywatnym


Tego życzę ja

-- Oleń-ka
:mrgreen:

Dołączona grafika


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4589 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 10 maja 2012 - 11:34

Cenionka - samych pozytywów w życiu! Maksimum radości! Wszystkiego Najlepszego!! <rozyczka></span>

Załączone miniatury

  • sexy-birthday.jpg


#4590 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 10 maja 2012 - 11:49

niedoceniona Wszystkiego Najlepszego Pracoholiku <przytul></span> <rozee></span> <flow1></span> <impra1></span> <najlep22></span>

#4591 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 10 maja 2012 - 15:56

Cenionka wszystkiego naj naj naj
wiecznie pozytywnej energii
spełnienia marzeń i wszystkich planów
szczęścia w totka i na co dzień
i oczywiście aby w Twoim życiu
zawsze gościł tradycyjny polski rosół :P

STO LAT!!!!

Dołączona grafika


"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4592 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 10 maja 2012 - 16:17

Cenionka

Tobie to życzę, żeby Twój optymizm nigdy nie zgasł

Szaleństwa, szaleństwa, szaleństwa

<flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>

Dołączona grafika

http://desmond.image...jpg&res=landing


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#4593 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 10 maja 2012 - 16:17

Cenionka! Wszystkiego, wszystkiego najlepsiejszego :D Żeby Twoje ADHD nie opuściło Cię nigdy w życiu (a jeśli już, to tylko na moment ;-) ), żeby praca dawała Ci co najmniej tyle samo satysfakcji, co teraz, no i żeby wszystkie marzenia spełniały Ci się po kolei i regularnie :)



#4594 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 10 maja 2012 - 17:51

cenionka oby radośc ducha cie nie opuszczała , by praca dawała kase i satysfakcje , obys zobaczyła jeszcze setki tysiecy miejsc na swiecie no i zeby tradycyjna polska zupa ci sie nigdy nie znudziła <umieraam></span> oby zawsze smakowała inaczej,z awsze lepiej i moze nie zawsze tradycyjnie <cfany1></span>
Obys nigdy nie wpadla na pomysł opuszczac forum , chyba ze ono sie skonczy ;-)
obys zawsze miała taki fajny ,inteligenty , obiektywny stosunek do zycia i otaczajacego nas swiata.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4595 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 10 maja 2012 - 18:11

Cenionka,moc radości ,dużo miłości i spełnienia marzeń. <rozyczka></span> <sloneczkoo></span> <rozyczka></span> <sloneczkoo></span> <rozyczka></span>

#4596 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 10 maja 2012 - 18:20

Ceniona! :* Seksu, kasy i słodyczy Madź Tobie życzy! :lol: :mrgreen: :mrgreen:

A tak już bardziej serio ;P
spełnienia marzeń, satysfakcji z pracy, wielu udanych tripów i masy uśmiechu na co dzień ;-)
Najlepszego!! ;* <jezorowaty></span>




Amorku a dla Ciebie spóźnione sto lat!! zdrówka, szczęścia, pociechy z faceta ;P , mnóstwa radości, nieznikania z forum ;P i żeby Ci się udało w życiu wszystko do czego dążysz :*
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#4597 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 10 maja 2012 - 20:53

nie(d)oceniona, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń. Sukcesów zawodowych, jak i prywatnych oraz osiągnięcia zamierzonego celu. :*

Załączone miniatury

  • ka10040.jpg

"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza." Konficjusz

#4598 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 11 maja 2012 - 17:42

Baaaardzo dziękuję za wszystkie życzenia. Uśmiałam się z niektórych równo, ale i tak mam nadzieję, że się wszystkie spełnią :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#4599 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 12 maja 2012 - 13:38

Cenionka, przepraszam za mały poślizg, ale też życzę Ci samych słonecznych dni, jeszcze wiecej optymizmu ;) i samych fajniastych rzeczy :* i spełnienia marzeń :)

#4600 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 12 maja 2012 - 19:46

Wariocie pokręcony :mrgreen: życzę Ci by Twój optymizm i pogoda ducha nigdy Cię nie opuszczały a głowa zawsze była pełna szalonych pomysłów, byś na swojej drodze spotykała samych pozytywnych i wspaniałych ludzi, no po prostu żebyś nigdy się nie zmieniała :-D Spełnienia marzeń ;*

Dołączona grafika
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych