Urodzinowe zyczonka
#4581
Napisano 09 maja 2012 - 13:01
#4583
Napisano 10 maja 2012 - 07:16
Moniko
Lady
Amorku
Iwonko
Wszystkim Wam ślę spóźnione życzenia
Moniko- szczęścia u boku męża, powodzenia w pracy,
i dużo, dużo pieniążków na zakupy ciuszkowe, które uwielbiasz
Lady- Tobie życzę spędzenia ostatnich chwil w Spanii jak najbardziej krejzolowato,
i of kors bezbolesnego powrotu do Polski
Amorek- Tobie życzę dużo, dużo miłości
Ivonko- A Tobie życzę przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania,
i siły przy trójce szkrabów ![]()
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Babki ![]()
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#4584
Napisano 10 maja 2012 - 07:23
100 lat
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#4585
Napisano 10 maja 2012 - 07:27
amoramor miłości cały czas takiej jak teraz, dużo radości i spełnienia marzeń ![]()
Nie(d)oceniona wariacie- wdrażania kolejnych szatańskich planów w Twoje szalone życie, spełnienia marzeń dużo radości, powodzenia w życiu na tle zawodowym, rodzinnym, rozrywkowym i.. kuchennym ![]()
#4586
Napisano 10 maja 2012 - 08:01
Cenionka
jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Spełnienia w pracy, zadowolenia z życia, optymizmu, szaleństwa, kolejnych mega pozytywnych niezrozumiałych postów
i oczywiście jak najszybciej i potem jak najczęściej duuużej dawki rosołu (może jako prezent urodzinowy?) - SMACZNEGO
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#4587
Napisano 10 maja 2012 - 08:11
#4588
Napisano 10 maja 2012 - 08:31
Cenionka
Z okazji urodzinek samych radośnych chwil,
dalej takieg zakręcenia i ADHD, ktorym będziesz zarażać
spełnienia wszystkich marzeń,
sukcesów w życiu zawodowym
i mnóstwa miłości i radości w życiu prywatnym
Tego życzę ja
-- Oleń-ka
#4590
Napisano 10 maja 2012 - 11:49
#4591
Napisano 10 maja 2012 - 15:56
Cenionka wszystkiego naj naj naj
wiecznie pozytywnej energii
spełnienia marzeń i wszystkich planów
szczęścia w totka i na co dzień
i oczywiście aby w Twoim życiu
zawsze gościł tradycyjny polski rosół ![]()
STO LAT!!!!
#4592
Napisano 10 maja 2012 - 16:17
Cenionka
Tobie to życzę, żeby Twój optymizm nigdy nie zgasł
Szaleństwa, szaleństwa, szaleństwa
![]()
http://desmond.image...jpg&res=landing
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#4593
Napisano 10 maja 2012 - 16:17
Cenionka! Wszystkiego, wszystkiego najlepsiejszego
Żeby Twoje ADHD nie opuściło Cię nigdy w życiu (a jeśli już, to tylko na moment
), żeby praca dawała Ci co najmniej tyle samo satysfakcji, co teraz, no i żeby wszystkie marzenia spełniały Ci się po kolei i regularnie ![]()
#4594
Napisano 10 maja 2012 - 17:51
Obys nigdy nie wpadla na pomysł opuszczac forum , chyba ze ono sie skonczy
obys zawsze miała taki fajny ,inteligenty , obiektywny stosunek do zycia i otaczajacego nas swiata.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4595
Napisano 10 maja 2012 - 18:11
#4596
Napisano 10 maja 2012 - 18:20
Ceniona!
Seksu, kasy i słodyczy Madź Tobie życzy!
A tak już bardziej serio ![]()
spełnienia marzeń, satysfakcji z pracy, wielu udanych tripów i masy uśmiechu na co dzień ![]()
Najlepszego!!
Amorku a dla Ciebie spóźnione sto lat!! zdrówka, szczęścia, pociechy z faceta
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#4598
Napisano 11 maja 2012 - 17:42
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#4599
Napisano 12 maja 2012 - 13:38
#4600
Napisano 12 maja 2012 - 19:46
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















