Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Urodzinowe zyczonka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6285 odpowiedzi w tym temacie

#4541 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 04 maja 2012 - 09:10

LadyNefretete,wszystkiego dobrego,samych szczęśliwych chwil <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>

#4542 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 04 maja 2012 - 12:38

LADY


spaniolko - najlepsze życzenia w tym dniu
spełnienia wszystkich marzeń
przygód jak z najlepszych filmów
miłości wielkiej i nieskończonej
i samych, samych wspaniałości



:* :*


Dołączona grafika


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4543 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 04 maja 2012 - 14:10

Lady! Wszystkiego najlepszego :D niech Twoja energia, szaleństwo optymizm i radość nie opuszczają Cię nigdy nigdy, niech wszystkie Twoje marzenia spełniają się po kolei, niech mąż codziennie rozpieszcza Cię domową tortillą i niech kocha Cię barrrrdzo :)
No i podróży dalekich, zdjęć cudownych i znalezienia super płatnej i super ciekawej pracy w Spanii
<flow1></span>



#4544 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 04 maja 2012 - 14:48

Lady... no cóż... masz urodziny w tak wyjątkowym dniu jakim jest moja matura z polskiego, że pozostaje mi życzyć Ci żebyś będąc tam daleko, pamiętała o nas forumkach i o Polszy :D

A tak serio to spełnienia marzeń, samych życiowych sukcesów i smacznego 'rosołku' bo na pewno lubisz :-P


#4545 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6 096 postów

Napisano 04 maja 2012 - 18:35

Lady



Spełnienia Marzeń i wielu szalonych przygód <flow1></span> <rozee></span> <flow1></span> <rozee></span> <flow1></span> <rozee></span> <flow1></span> <rozee></span> <flow1></span> <rozee></span>

#4546 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 04 maja 2012 - 18:37

Wszystkiego dobrego :)

#4547 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 04 maja 2012 - 19:03

lady zycze aby sie wszystkie egzaminy etc pozamykaly na czas,
mnostwo ciekawych przepisow kulinarnych
i oby urodziny za rok byly w takim miejscu jakie sobie marzysz.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4548 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 04 maja 2012 - 19:18

Madziulaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Żeby Ci się polsza w spanię zamieniła. Jeśli nie krajobrazami to przynajmniej klimatem. No i Hiszpanów kilku do kompletu by się przydało. Masy zaj..istych gorących kubków z serii na bogato, albo i całych garów wywaru z truposza :P . Kolejnych wojaży, a do kompletu samopakującej się walizki. I czego sobie jeszcze zamarzysz, a że dziś Ci szaleć wolno podwójnie, to tylko uważaj, żeby nie szarżować z tymi zamarzaniami zbytnio, bo złota rybka nie wydoli <lol></span> <najlepszego></span> <flow1></span>


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#4549 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 04 maja 2012 - 19:23

Madź, Natalka, Majorka^^, Jogobella, mloda, elizabeth, karatetyka, Olenka, viola, nikus, Jula,magdaaaaa, Lady Di, Madzik :), Wisienkowa,

Dziękuję Wam bardzo za życzonka :mrgreen: <buzki></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#4550 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 04 maja 2012 - 19:43

Lady, a ja życzę wielu jeszcze pyszniejszych tortilli ze świeczkami :mrgreen: Jeszcze większej dawki optymizmu, dużych porcji rosołowych :-P i spełnienia wszystkich marzeń!
<flow1></span>
<najlep22></span>

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#4551 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 04 maja 2012 - 20:42

Lady
i ode mnie Wszystkiego Najlepszego :*

#4552 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 04 maja 2012 - 20:51

Lady naj naj naj najlepszego z okazji urodzinek
spełnienia marzeń, dużo szczęścia, zdrówka i udanych wojaży <flow1></span>
<najlepszego></span> <najlepszego></span> <najlepszego></span> <najlepszego></span>

Dołączona grafika


"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4553 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 04 maja 2012 - 23:27

Lady Wszystkiego Najlepszego!!!!

#4554 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 05 maja 2012 - 06:38

Lady wszystkiego dobrego :mrgreen: spełnienia marzeń , abys jeszcze bardziej rozkwitła w tej Hiszpani, jeszcze bardziej była szczesliwa, silna, i spełniona.

<rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#4555 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 05 maja 2012 - 08:05

Iwonko z Ryk, z okazji urodzin życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości i cierpliwości. :* <rozyczka></span>
"Wiedzieć, że się wie, co się wie i wiedzieć, że się nie wie, czego się nie wie - oto prawdziwa wiedza." Konficjusz

#4556 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 05 maja 2012 - 08:34

Iwonka - najlepszego <flow1></span>

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#4557 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 05 maja 2012 - 10:20

Iwonko! Wszystkiego Najlepszego! multum szczęścia i zadowolenia ze swoich pociech! <sloneczkoo></span>

#4558 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 05 maja 2012 - 10:35

Iwonko, 100 lat :) <sloneczkoo></span>

#4559 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 05 maja 2012 - 11:43

Iwonko, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń <flow1></span>

#4560 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 05 maja 2012 - 15:48

Iwonko życzę Ci pogody ducha, pociechy z dzieciaczków, dużo miłości i zdrówka!!! <flow1></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych