Urodzinowe zyczonka
#4541
Napisano 04 maja 2012 - 09:10
#4542
Napisano 04 maja 2012 - 12:38
LADY
spaniolko - najlepsze życzenia w tym dniu
spełnienia wszystkich marzeń
przygód jak z najlepszych filmów
miłości wielkiej i nieskończonej
i samych, samych wspaniałości
![]()
#4543
Napisano 04 maja 2012 - 14:10
Lady! Wszystkiego najlepszego
niech Twoja energia, szaleństwo optymizm i radość nie opuszczają Cię nigdy nigdy, niech wszystkie Twoje marzenia spełniają się po kolei, niech mąż codziennie rozpieszcza Cię domową tortillą i niech kocha Cię barrrrdzo ![]()
No i podróży dalekich, zdjęć cudownych i znalezienia super płatnej i super ciekawej pracy w Spanii
#4544
Napisano 04 maja 2012 - 14:48
A tak serio to spełnienia marzeń, samych życiowych sukcesów i smacznego 'rosołku' bo na pewno lubisz
#4545
Napisano 04 maja 2012 - 18:35
Spełnienia Marzeń i wielu szalonych przygód
#4546
Napisano 04 maja 2012 - 18:37
#4547
Napisano 04 maja 2012 - 19:03
mnostwo ciekawych przepisow kulinarnych
i oby urodziny za rok byly w takim miejscu jakie sobie marzysz.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4548
Napisano 04 maja 2012 - 19:18
Madziulaaaa
Żeby Ci się polsza w spanię zamieniła. Jeśli nie krajobrazami to przynajmniej klimatem. No i Hiszpanów kilku do kompletu by się przydało. Masy zaj..istych gorących kubków z serii na bogato, albo i całych garów wywaru z truposza
. Kolejnych wojaży, a do kompletu samopakującej się walizki. I czego sobie jeszcze zamarzysz, a że dziś Ci szaleć wolno podwójnie, to tylko uważaj, żeby nie szarżować z tymi zamarzaniami zbytnio, bo złota rybka nie wydoli
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
#4549
Napisano 04 maja 2012 - 19:23
Dziękuję Wam bardzo za życzonka
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."
#4550
Napisano 04 maja 2012 - 19:43
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#4551
Napisano 04 maja 2012 - 20:42
i ode mnie Wszystkiego Najlepszego
#4553
Napisano 04 maja 2012 - 23:27
#4554
Napisano 05 maja 2012 - 06:38
#4555
Napisano 05 maja 2012 - 08:05
#4556
Napisano 05 maja 2012 - 08:34
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#4557
Napisano 05 maja 2012 - 10:20
#4558
Napisano 05 maja 2012 - 10:35
#4559
Napisano 05 maja 2012 - 11:43
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















