Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Urodzinowe zyczonka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6285 odpowiedzi w tym temacie

#4481 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3 355 postów

Napisano 15 marca 2012 - 09:52

Anonimka, wszystkiego najlepszego. <rozyczka></span> <dmuchamy></span> <flow1></span>

Tigra wszystkiego nalepszego z okazji 18tych urodzin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zdrowka, szczescia, kasy, duuuuuzo milosci ( tej fizycznej tez duzo :-P ), pociechy z Wiki i szczescia z P. STO LAT! ;* ;* ;*

Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#4482 Jogobella

Jogobella
  • Użytkownik
  • 1 174 postów

Napisano 15 marca 2012 - 10:54

Tigraa84, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze! :* <rozyczka></span>

#4483 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 15 marca 2012 - 11:21

Droga Tygrysico ,
Życzę ci duuużo zdrowia i sił, abyś zawsze mogła sprostać wyzwaniom na Twojej drodze, pociechy i dumy z Wiki, szalonych pomysłów, duuużo szczęścia i miłości z P.
spełnienia marzeń i worka pieniędzy, bo tego nigdy za wiele ! :mrgreen:

Załączone miniatury

  • 610_1.jpg

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#4484 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 15 marca 2012 - 11:52

Tigra, wszystkiego najlepszego!

Załączone miniatury

  • serducho_400x300.jpg


#4485 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 15 marca 2012 - 16:07

TIGRA <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span> <sloneczkoo></span>

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>

#4486 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 15 marca 2012 - 17:25

Dziękuję Wam bardzo za życzenia :-D Naprawdę jak się je czyta to az się cieplej na serduchu robi <buzki></span>
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#4487 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 15 marca 2012 - 18:18

Tigra!!!!!!!! Jeszcze ja! :mrgreen:
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń!
<flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>
<najlep22></span>

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#4488 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 15 marca 2012 - 18:50

tygrysku spelnienia marzen :-)

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4489 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 15 marca 2012 - 19:49

Asieńko!! wszystkiego najlepszego kochana, dużo radości, spełnienia marzeń, lepszej pracy, 6 w totka własnego M i jeszcze więcej tego sympatycznego uśmiechu na codzień ;*

Załączone miniatury

  • 772.jpg
  • 39.jpg

Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#4490 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1 250 postów

Napisano 15 marca 2012 - 19:56

Tygrysku,najlepszego.duzo zdrowia,pociechy z corki i samych Naj,Naj,Naj.

#4491 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 15 marca 2012 - 20:29

tigraa84,

wszystkiego najcudowniejszego :)
Spelnienia marzeń
mnóstwo miłości
pociechy za Małej
szóstki w totka (albo nawet dwóch)
i samych usmiechów i radości


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:* :* :*


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#4492 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 15 marca 2012 - 22:54

Tigruś! Wszystkiego najlepszego, pociechy z córki i męża, zdrówka, kasiory, własnego M, masy miłości, szczęścia i spełnienia marzeń! <rozyczka></span>
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#4493 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 16 marca 2012 - 15:44

Tigra, wszystkiego najlepszego :) Miłości, zdrowia, pieniędzy, pociechy z Wiki i P i wszystkiego, ale to wszystkiego, czego sobie tylko zamarzysz :mrgreen:


<flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>



#4494 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 16 marca 2012 - 16:04

tigraa84 spóźnione ale najszczersze życzenia wszystkiego najlepszego, samych uśmiechów i radości w życiu, spełnienia najskrytszych marzeń ;*
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4495 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 16 marca 2012 - 17:39

tigraaa wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek <najlepszego></span>
zdrówka, pociechy z córeczki, dużo miłości w związku,szczęścia w totka i spełnienia marzeń <flow1></span> <najlepszego></span>


przepraszam za spóźnienie :-P
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4496 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 16 marca 2012 - 19:19

Anonimka, Wisienkowa, Tygrysico, ja spóźniona, ale mam nadzieję że wybaczycie :oops: wszystkiego najlepszego dziewczyny. Każdej z osobna spełnienia marzeń. Anonimka wymarzonego ślubu, idealnego związku i szybkiego zafasokowania. Wisienkowa właściwie nie wiem czego Ci życzyć... no, ale chyba najbardziej oczywiste życzenia to te odnośnie matury i wyboru dalszej drogi na kierunku, który będzie ci sprawiał satysfakcję i pozwoli Ci kiedyś robić to co lubisz. Tygrysie, a Tobie to chyba tylko wszystkiego szalonego zostało mi życzyć. Bo i chłopa świetnego masz, i młodą psotnicę, istnego aniołka z różkami. To żeby Ci się ułożyło, co jeszcze nieułożone i wyprostowało to, co się pokrzywiło po drodze. Bez wierszyków, za to z "serca".
Najlepszego dziewczyny <flow1></span> <najlepszego></span>

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#4497 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 16 marca 2012 - 21:44

Tigra Dużo zdrówka , szczęścia i spełnienia marzeń :* <rozee></span> <najlepszego></span> <flow1></span>

#4498 monia66

monia66

    szczęśliwa mamusia

  • Użytkownik
  • 3 169 postów

Napisano 17 marca 2012 - 00:02

Tygrisica najlepszego <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <flow1></span> <flow1></span> <najlepszego></span> <najlepszego></span> <impreezka></span>

201407101662.png


#4499 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 17 marca 2012 - 08:04

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia :-D
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#4500 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 17 marca 2012 - 09:55

tigraa84, spoznione, ale zycze Ci wszystkiego najlepszego ;-)

Załączone miniatury

  • 2 (129).jpg
  • 8.jpeg

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych