Anonimka,
życzę Ci samych szczęśliwych chwil, żadnych ciemnych chmur,
pięknego niezapomnianego ślubu i weseliska
oraz spełnienia wszystkich marzeń i duuuużo zdrówka!
Urodzinowe zyczonka
#4462
Napisano 13 marca 2012 - 15:57
#4464
Napisano 13 marca 2012 - 17:41
#4465
Napisano 13 marca 2012 - 18:39
Anonimka
Zdrowia, szczęścia,
pomyślności, marzeń spełnienia,
ewentualnie złotej rybki złowienia,
która spełni trzy życzenia!
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#4466
Napisano 13 marca 2012 - 18:50
Sto lat! Wszystkiego najlepszego, poukładania do końca spraw z Narzeczonym, dobrej pracy, wspaniałego ślubu i wesela, przyjemnych staranek
-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?
-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! 
#4467
Napisano 13 marca 2012 - 21:37
#4469
Napisano 14 marca 2012 - 13:44
#4470
Napisano 14 marca 2012 - 18:12
oby slub byl taki jak sobie wymarzysz , obys szybciutko zaciazyła i ciaza i poród przebiegły gladko . no i fajnej pracy zycze i oby remont domu szybko sie zakonczył.
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#4471
Napisano 14 marca 2012 - 18:13
#4472
Napisano 14 marca 2012 - 20:07
100 lat kochana
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...
#4473
Napisano 14 marca 2012 - 20:10
#4476
Napisano 15 marca 2012 - 08:17
Tygrysico
wszystkiego najlepszego, pociechy z rodzinki, szaleństw, mnóstwa radości i miłości... no i żeby te kalorie w cycki poszły ![]()
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#4477
Napisano 15 marca 2012 - 08:19
Tigraa
najlepsze życzonka, zdrówka dla Wikusi, samych radosnych chwil w życiu, wciąż niezmiennego pozytywnego zakręcenia jakie masz, dużo miłości, pociechy z połówka i spełnienia wszystkich marzeń!!!
życzy mloda
#4478
Napisano 15 marca 2012 - 08:23
#4479
Napisano 15 marca 2012 - 09:04
Tygrysico
Wszystkiego naj naj,
Pociechy ze swoich Łobuziaków, powodzenia w pracy, niekonczącego się optymizmu,
Samych radosnych chwil oraz spełnienia marzeń !!
100 lat !!
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#4480
Napisano 15 marca 2012 - 09:26
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
PREZENTY URODZINOWE DLA STRUSIA :) |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych



















