Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Urodzinowe zyczonka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6285 odpowiedzi w tym temacie

#4461 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5 652 postów

Napisano 13 marca 2012 - 15:29

Anonimka,
życzę Ci samych szczęśliwych chwil, żadnych ciemnych chmur,
pięknego niezapomnianego ślubu i weseliska
oraz spełnienia wszystkich marzeń i duuuużo zdrówka!
<flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#4462 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 13 marca 2012 - 15:57

Anonimka - spełnienia marzen. Tych duzych i tych mniejszych. <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#4463 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 13 marca 2012 - 16:05

sto lat, sto lat
sto lat, sto lat
niechaj żyje nam!!!
Anonimka wszystkiego najlepszego!!!
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#4464 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 13 marca 2012 - 17:41

Anonimka ślubu jak z bajki, a potem to już tylko dużo dużo miłości radości i szybkiego zafasolkowania :mrgreen: :*

#4465 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 13 marca 2012 - 18:39

Anonimka

Zdrowia, szczęścia,
pomyślności, marzeń spełnienia,
ewentualnie złotej rybki złowienia,
która spełni trzy życzenia!



Dołączona grafika


Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#4466 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3 557 postów

Napisano 13 marca 2012 - 18:50

Anonimko!
Sto lat! Wszystkiego najlepszego, poukładania do końca spraw z Narzeczonym, dobrej pracy, wspaniałego ślubu i wesela, przyjemnych staranek :lol:, duuuużo zdrowia, uśmiechu. i takiego optymizmu, jakim promieniujesz. Po prostu spełnienia marzeń, także tych ukrytych ;-)
<flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span> <flow1></span>

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif


#4467 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 13 marca 2012 - 21:37

Wszystkiego najlepszego <prezencik1></span> <prezencik1></span> <kwiatek2></span> <kwiatek2></span> <dmuchamy></span> <dmuchamy></span>

#4468 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 13 marca 2012 - 22:46

Wisienkowa, Anonimka wszystkiego najlepsiejszego z okazji urodzinek ;* ;* ;* szczęścia,zdrówka i dużo miłości w związkach <flow1></span>
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#4469 piccola

piccola
  • Użytkownik
  • 268 postów

Napisano 14 marca 2012 - 13:44

Wszystkiego najlepszego dziewczyny!!!! <najlepszego></span> <flow1></span>

#4470 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 14 marca 2012 - 18:12

anonimka jak najmniej kłótni z polówkiem, a jesli beda niech koncza sie <sex></span>
oby slub byl taki jak sobie wymarzysz , obys szybciutko zaciazyła i ciaza i poród przebiegły gladko . no i fajnej pracy zycze i oby remont domu szybko sie zakonczył.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#4471 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 14 marca 2012 - 18:13

Dziękuję Dziewczyny ;*

#4472 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 14 marca 2012 - 20:07

Anonimka i ode mnie wszystkiego naj, naj ;-) dużo miłości, ślubu jak z bajki i jak najszybciej upragnionego malucha równie zwariowanego jak mama :mrgreen:
100 lat kochana ;-)

<rozyczka></span> <rozyczka></span> <rozyczka></span>
<najlep22></span>
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#4473 Anonimka

Anonimka

    Spełniona żona i mama <3

  • Użytkownik
  • 2 459 postów
  • LokalizacjaZ daleka :P
  • Wzrost:178cm
  • Stan:mężatka
  • Partner:Przystojny ;)
  • Nastrój:Zmęczona
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 14 marca 2012 - 20:10

Majorka^^, dziękuję ;*

#4474 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 15 marca 2012 - 07:59

Tigra wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, radości z córci, wspniałych przyjaciół obok, wiosny w sercu ;)

Załączone miniatury

  • mis_kwiaty_i_szampan.jpg
  • t_sodkie_209.jpg

Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#4475 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 15 marca 2012 - 08:12

Tigra Wszystkiego najlepszego ! Dużo szczęścia, zdrowia i spełnienia marzeń ! <flow1></span> <flow1></span>

er3mjw4zst9mivdb.png


#4476 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 15 marca 2012 - 08:17

Tygrysico

wszystkiego najlepszego, pociechy z rodzinki, szaleństw, mnóstwa radości i miłości... no i żeby te kalorie w cycki poszły <lol></span>



Dołączona grafika
Dołączona grafika

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#4477 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7 695 postów

Napisano 15 marca 2012 - 08:19

Tigraa
najlepsze życzonka, zdrówka dla Wikusi, samych radosnych chwil w życiu, wciąż niezmiennego pozytywnego zakręcenia jakie masz, dużo miłości, pociechy z połówka i spełnienia wszystkich marzeń!!!
życzy mloda




<dmuchamy></span> <piwkoo></span> <piweczko1></span> <impra1></span> <najlep22></span>

#4478 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1 800 postów

Napisano 15 marca 2012 - 08:23

Wszystkiego dobrego :)

#4479 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5 825 postów

Napisano 15 marca 2012 - 09:04

Tygrysico

Wszystkiego naj naj,

Pociechy ze swoich Łobuziaków, powodzenia w pracy, niekonczącego się optymizmu,

Samych radosnych chwil oraz spełnienia marzeń !!

100 lat !!


Dołączona grafika

Dołączona grafika


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#4480 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 15 marca 2012 - 09:26

Tigra,wszystkiego najlepszego!!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych