Mi też strasznie wypadały włosy, bo od dwóch lat nie jem miejsca i mam niedobór niacyny! największa jej dawkę znalazłam w Hairvity, Pani w aptece mi poleciła, powiedziała, że to nowość i że to nutrikosmetyk! stosuje już miesiąc i włosów na szczotce rzeczywiście jest o wiele mniej! polecam!




Kobieta
