Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

piasekp91

Rejestracja: 08 sty 2016
Poza forum Ostatnio: 11 mar 2016 13:12
-----

Moje posty

W temacie: Wypadanie włosów

11 marca 2016 - 13:15

Mi też strasznie wypadały włosy, bo od dwóch lat nie jem miejsca i mam niedobór niacyny! największa jej dawkę znalazłam w Hairvity, Pani w aptece mi poleciła, powiedziała, że to nowość i że to nutrikosmetyk! stosuje już miesiąc i włosów na szczotce rzeczywiście jest o wiele mniej! polecam!