Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kamilla34

Rejestracja: 04 gru 2015
Poza forum Ostatnio: 22 mar 2016 22:09
-----

Moje posty

W temacie: Ciało po ciąży

18 marzec 2016 - 11:01

Ja niestety nie jestem przekonana do Twojego podejścia. Jeśli jest możliwość to warto zadbać za wczas by nie dopuścić do powstania blizn i rozstępów po ciąży. Przecież wygląda to nieestetycznie i jest później powodem kompleksów każdej kobiety. 


W temacie: Figurena - czy skuteczny preparat na odchudzanie

14 marzec 2016 - 14:54

Dopóki nie spróbujesz sama to się nie przekonasz. Kiedyś też byłam przeciwna. Ale poczytam trochę na temat suplementów i nie widzę w nich nic złego. Trzeba tylko stosować je zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Ja wspomagam się ... Jest to spalacz tłuszczu, który ma dodatkowe działanie w postaci zmniejszenia apetytu. Zażywając ten suplement zjadasz mniej. Zauważyłam go u koleżanki, która w krótkim czasie schudła. Później sama zaczęłam stosować i udało mi się pożegnać dwa kilogramy w ciągu miesiąca.

W temacie: Uczelenie

08 marzec 2016 - 15:49

Oczywiście, że takie plastry mogą uczulić. Jestem przekonana, że na opakowaniu albo w ulotce jest informacja o tym by najpierw wykonać próbę uczuleniową. Powinny się tam też znaleźć informacje, co należy zrobić w przypadku uczulenia. Jak wygląda u Ciebie reakcja alergiczna na plastry? Myślę, że jeśli jest silna to powinnaś udać się do lekarza jak najszybciej by Twój stan się nie pogorszył. Nie zapomnij zabrać ze sobą opakowania z plastrami, które Cię uczuliły. Trzeba być świadomym, że nawet, jeśli wcześniej stosowaliśmy te same kosmetyki to może nadejść moment, w którym uczulą nas.


W temacie: Samopoczucie w ciąży

03 marzec 2016 - 15:34

Jeśli męczy Was refluks żołądka to warto zastanowić się nad zmianą diety. Doskonale rozumiem, że podczas ciąży mamy zachcianki na różne produkty, ale lepiej przetrwać zachciankę niż nieprzyjemną zgagę. Jedzenie owoców i warzyw zmniejsza powstawanie zgagi. Bardzo pomocne są jabłka, ich jedzenie chroni przed refluksem żołądka. Zbawienne działanie ma także zielona sałata, jednak należy zwrócić uwagę na miejsce, z którego pochodzi. Lepiej zaopatrzyć się w taką, która pochodzi z ekologicznego źródła. Niektórym pomaga też korzeń lukrecji. Dużo osób robi sobie z niego wywar, a następnie dodaje do posiłków. Można także robić z niego herbatkę. 


W temacie: Czas na ćwiczenia

29 luty 2016 - 13:44

Im więcej obowiązków tym łatwiej znaleźć czas. Przekonałam się na sobie już nie jeden raz. Im więcej rzeczy mam zrobić danego dnia tym łatwiej mi na to znaleźć czas. Nie marnuję go wtedy na niepotrzebne czynności. W związku z tym planuję sobie dni, w jakie chce wykonać trening. Później uwzględniam też inne rzeczy, które muszą być wykonane danego dnia. Po tym jak już określę wszystkie czynności do zrobienia staram się ustalić kolejność i maksymalny czas, jaki mogę poświecić na daną czynność. Znalezienie czasu na ćwiczenia to kwestia dobrej organizacji oraz chęci ćwiczenia.