kupilam sobie w ubieglym tygodniu szaro-niebieski plaszcz -> https://luxusowi.pl/...szaro-niebieski . szukalam czegos bardziej klasycznego, ale jak zobaczylam ten ze zdjecia to musialam go miec. moim zdaniem ma ciekawa fakture, no i kolor.
W sumie uwielbiam ralpha laurena, a jezeli chodzi o buty to casdei. Zwykle moge obie dostac w jednym miejscu, czyli w sklepie https://www.luxusowi.pl . Kupuje u nich regularnie i jak dotad sie na nich nie zawiodlam.
O matko! Uwielbiam lata 80 i tamtejsze stylizacje, zawsze sa bliskie mojemu serduszku. Obecnie sprawilam sobie taki zakiet https://luxusowi.pl/...eymann-zakiet-7 i czuje tu lekki powiem 80', przez te metaliczne akcenty.