Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

kryza

Rejestracja: 15 lip 2015
Poza forum Ostatnio: 06 sie 2015 13:49
-----

Moje posty

W temacie: Peeling kawitacyjny

15 lipca 2015 - 20:23

Ja również korzystam z tej możliwości. Zabieg jest bezbolesny - inaczej nikt by mnie na to nie namówił ;) a skóra rzeczywiście wygląda o wiele lepiej. Też chodzę cyklicznie.


W temacie: Pierwszy taniec

15 lipca 2015 - 20:17

Nasz pierwszy taniec to była piosenka z "Ducha" hmmm.... :)