Napisane przez magdaaaaa
w 08 sierpnia 2009 - 19:57
ja nic nie biore . czasem okresowo zelazo jak hemoglobina jest bardzo niska. Na włosy , skóre paznokcie nie narzekam wiec nie potrzebuje. Kiedys wliceum lykałam cos na włosy , kosztowało to 50 zł kuracja miesieczna ,po 2 miesiacach miła byc poprawa, po trzech zrezygnowłam bo nie było efektów a cena nie była dla mnie miła.
Staram sie jesc duzo witamin naturalnych i to mi wystarcza.