Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

rega23

Rejestracja: 08 kwi 2015
Poza forum Ostatnio: 09 kwi 2015 10:58
-----

#296513 Suplementy diety

Napisane przez magdaaaaa w 08 sierpnia 2009 - 19:57

ja nic nie biore . czasem okresowo zelazo jak hemoglobina jest bardzo niska. Na włosy , skóre paznokcie nie narzekam wiec nie potrzebuje. Kiedys wliceum lykałam cos na włosy , kosztowało to 50 zł kuracja miesieczna ,po 2 miesiacach miła byc poprawa, po trzech zrezygnowłam bo nie było efektów a cena nie była dla mnie miła.
Staram sie jesc duzo witamin naturalnych i to mi wystarcza.