Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Matte

Rejestracja: 16 lut 2015
Poza forum Ostatnio: 24 sie 2018 15:21
-----

Moje posty

W temacie: Co OBECNIE czytam?

24 sierpień 2018 - 15:21

Wczoraj akurat wypożyczyłam u siebie w bibliotece Początek Dana Browna, nowość jeśli chodzi o jego twórczość. Recenzje o Początku nieco zniechęcają bo czytelnikom nie podoba się, że Brown jedzie na tzw. jedno kopyto - schematycznie. Masterton w sumie też ma swój schemat, ale czytała wszystkie powieści Dana Browna i nawet jeśli jest schematyczna(bo trochę jest) to mimo wszystko się ja przyjemniej czyta, płynniej - tak bym to ujęła. Ma luźniejszy styl i język. 

Jak na razie jestem zadowolona bo książka sama wręcz się czyta. 


W temacie: Piosenki, których nie znosimy/lubimy/cierpimy

24 sierpień 2018 - 15:16

nie lubię czadomana, strasznie mnie ten pan od siebie odpycha


W temacie: pomysły na kurczaka

24 sierpień 2018 - 15:15

Muszę w końcu wypróbować tę przyprawę do złotego kurczaka, gdzieś już ją "widziałam" wcześniej, ktoś coś mówił o niej, że faktycznie dobra. Kurczaka akurat to my lubimy w domu więc akurat coś nowego przetestuję. Zwykle daję różne przyprawy osobno to, osobno tamto i dopiero wtedy wsadzam do piekarnika, ale tak żeby dawać taką przyprawę gdzie jest mieszanka w jednej to jeszcze nie robiłam :)


W temacie: Sierpniowe pogaduszki

24 sierpień 2018 - 15:10

a ja dodam od siebie tyle, że u mnie nareszcie przyszła burza, tak długo na nią czekaliśmy. Nie było już czym oddychać w pewnym momencie, taka duchota! 


W temacie: Zabawki z Sex Shopu;)

24 sierpień 2018 - 15:07

My lubimy wiązanie, na różne pozycje Y bądź X więc zabawki z sex shopu jakie mamy to pasy, kajdanki i sznury z pasmanterii :D