Skocz do zawartości
Aktualnie masz wyłączony javascript. Kilka funkcji może nie działać. Włącz ponownie javascript, aby korzystać z pełnej funkcjonalności.
MartaW nie posiada znajomych
Brak ostatnio odwiedzających do wyświetlenia
14 grudnia 2014 - 22:05
No bez stanika to tylko po domu. Nie odważyłam się jeszcze iść na impreze bez stanika...
14 grudnia 2014 - 21:58
Piżamka w zimę, a w lato sama koszulka i majteczki lub bez. Czasem mi się zdarza też spać w bokserkach mojego faceta (tylko te bardziej opinające, niezbyt lużne)