Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

MartaW

Rejestracja: 14 gru 2014
Poza forum Ostatnio: 14 gru 2014 22:10
-----

Moje posty

W temacie: Bez stanika na odważnie

14 grudnia 2014 - 22:05

No bez stanika to tylko po domu. Nie odważyłam się jeszcze iść na impreze bez stanika... :roll:


W temacie: PIZAMKI ;-)

14 grudnia 2014 - 21:58

Piżamka w zimę, a w lato sama koszulka i majteczki lub bez. Czasem mi się zdarza też spać w bokserkach mojego faceta (tylko te bardziej opinające, niezbyt lużne) :-)