A ja z powodzeniem stosuje naftę kosmetyczną przed każdym myciem włosów - wcieram i zostawiam na około 10-15 min. Oprócz tego piję herbatę pokrzywową i ze skrzypu i stosuję wcierki - wodę brzozową lub pokrzywową. Po kilku miesiącach takiej kuracji włosy znacznie mi się wzmocniły, nabrały objętości i zdecydowanie mniej wypadają