Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

greeneye119

Rejestracja: 11 gru 2014
Poza forum Ostatnio: 17 gru 2014 08:21
-----

Moje posty

W temacie: Antyperspiranty

11 grudnia 2014 - 22:53

A ja lubię dezodoranty z Ziaji - są bardzo delikatne dla wrażliwej skóry (takiej jak moja ;)).


W temacie: jak wmocnić osłabione włosy?

11 grudnia 2014 - 22:52

A ja z powodzeniem stosuje naftę kosmetyczną przed każdym myciem włosów - wcieram i zostawiam na około 10-15 min. Oprócz tego piję herbatę pokrzywową i ze skrzypu i stosuję wcierki - wodę brzozową lub pokrzywową. Po kilku miesiącach takiej kuracji włosy znacznie mi się wzmocniły, nabrały objętości i zdecydowanie mniej wypadają :)