A ja odkąd mam córeczkę to się przebieram, przynajmniej się staram. Nigdy tego nie robiłam dopóki mnie moja mała pare razy nie pobrudziła a akurat nie miałam spodni na zmianę żeby w nich wyjść. Ostatnio sobie nawet kupiłam spodnie dresowe takie zwężane do dołu ciężko było znaleźć jakieś fajne i tanie ale pomogła mi w tym . Jak ktoś chce niech sobie zobaczy bo w nich można normalnie po dworze śmigać