Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Julianna2505

Rejestracja: 26 cze 2014
Poza forum Ostatnio: 26 cze 2014 10:36
-----

Moje posty

W temacie: Strój po domu.

26 czerwca 2014 - 10:34

A ja odkąd mam córeczkę to się przebieram, przynajmniej się staram. Nigdy tego nie robiłam dopóki mnie moja mała pare razy nie pobrudziła a akurat nie miałam spodni na zmianę żeby w nich wyjść. Ostatnio sobie nawet kupiłam spodnie dresowe takie zwężane do dołu ciężko było znaleźć jakieś fajne i tanie ale pomogła mi w tym :-) . Jak ktoś chce niech sobie zobaczy bo w nich można normalnie po dworze śmigać :-)