Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

kkk-kamila

Rejestracja: 31 mar 2014
Poza forum Ostatnio: 13 maj 2014 11:39
-----

Moje posty

W temacie: Niezbędne wyposażenie domu

13 maja 2014 - 11:18

Ja nie wyobrażam sobie teraz życia bez zmywarki :-D Mam Boscha i jestem zadowolona. 

Ponadto dobry okap który wciąga wszystkie kuchenne smrodki :-) Polecam cichy okap /reklama/

No i z mniejszych rzeczy młynek do kawy, mniammm, nie ma to jak smak świezo zmielonej kawy.


W temacie: Pomocy!!!! Małe robaczki!!!

13 maja 2014 - 11:07

sprawdź wszystkie kasze ryze itp. ale meeeeeeeeeeeeeega szczegółowo. Ja miałam to samo, miałam w jakiejś kaszy. Do tego stopnia, że rozeszły się na wszystko - przyprawy, kaszr, cukier (który zaczął aż pleśnieć), herbaty, kawy itp. - wszystko do kosza! Najgorzej że wlazły w płytę meblową i musiałam wymienić meble - to przynajmniej okazało się fajne :) 

 

Nie pamiętam ich nazwy, ale z twojego opisu wyglada ze to to. Wyczyść szafki, posprawdzaj wszystkie produkty i jak gdziekolwiek znajdziesz te robaczki to wszystko wywal do kosza. W przyciwnym razie ich nie wytepisz !