Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

slawek

Rejestracja: 16 mar 2014
Poza forum Ostatnio: 21 mar 2014 18:27
-----

Moje posty

W temacie: Witam dziewczyny.

16 marca 2014 - 23:24

Witaj, co cię przywiało na babskie forum? :-D

Już tu kiedyś pisałem.A co przywiało?ogólnie większa kultura osobista użytkowniczek.


W temacie: Pogaduchy marcowe 2014

16 marca 2014 - 23:21

U mnie ogólnie może być,wczoraj był pogrzeb mojego wujka a zarazem chrzestnego :cry: