Wczoraj postanowiłam zacząć nowy plan treningowy. Od jakiś 2 lat praktycznie się nie ruszam, nie jestem gruba ale i tak trzeba nabrać trochę formy co wy o tym sądzicie:
Rano 7:00 bieg 15 min truchtem.
Po południu 16:30 10 brzuszków 10 przysiadów i 5 pompek.
Wieczorem o 20:30 bieg 5 min sprint.
Dobre jak na początek ?




Kobieta
