Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Jadwiga

Rejestracja: 07 mar 2014
Poza forum Ostatnio: 10 mar 2014 08:14
-----

Moje posty

W temacie: Ruszajmy się

07 marca 2014 - 10:09

Wczoraj postanowiłam zacząć nowy plan treningowy. Od jakiś 2 lat praktycznie się nie ruszam, nie jestem gruba ale i tak trzeba nabrać trochę formy co wy o tym sądzicie:

 

Rano 7:00 bieg 15 min truchtem.

Po południu 16:30 10 brzuszków 10 przysiadów i 5 pompek.

Wieczorem o 20:30 bieg 5 min sprint.

 

Dobre jak na początek ?