Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

tykwa

Rejestracja: 29 sty 2014
Poza forum Ostatnio: 30 sty 2014 09:49
-----

Moje posty

W temacie: Warsaw Shore.

29 stycznia 2014 - 16:31

Nie wiem kto ogląda takie słabe rzeczy. Szkoda tylko, że na MTV nie leci już muzyka tylko takie denne seriale:(


W temacie: płodne - niepłodne...dni jak to jest?

29 stycznia 2014 - 16:28

Ja stosuje komputer cyklu i nie martwię się obliczaniem. Po za tym nasze obliczenia też mogą być mylne.


W temacie: Motywacja!

29 stycznia 2014 - 16:26

Ja sobie myślę, ze niedługo zbliżają się wakacje i chcę dobrze wyglądać na plaży w stroju kąpielowym. :)