Ja zrezygnowałam z pieczywa i wszystkich napojów słodkich i gazowanych. Staram się pić dużo wody. Najgorzej mi jest ustalić sobie menu do pracy, bo w domu nie mam dużo czasu na gotowanie... jak mam chwilę to robie sobie jakieś chude mięsko z warzywami, ale najczęściej zabieram po prostu jakieś jogurty naturalne i dosypuję do nich różne rzeczy, żeby nie były takie mdłe.. albo otręby, albo płatki różne. Dobre są płatki granola z sante, bo można je kupić w małych opakowaniach i wsadzić do torebki po prostu, a później zmieszać właśnie z jogurtem. Macie jakieś pomysły co jeszcze można zabrać do pracy, czego nie trzeba przygotowywać wcześniej w domu?




Kobieta
