Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

ladyhousewife

Rejestracja: 07 sty 2014
Poza forum Ostatnio: 08 sty 2014 10:27
-----

Moje posty

W temacie: Dekoracje potraw :)

07 stycznia 2014 - 17:33

Dziewczyny piękne są te zdjęcia! A wycinarka kwiatek genialna!!!!


W temacie: Śniadanka

07 stycznia 2014 - 17:28

U mnie wszystko zależy od tego czy to weekend czy dzień pracujący:

W weekendy najczęściej: chałka, rogaliki francuskie lub domowy chlebek z nutellą lub miodem i masełkiem

W tygodniu kanapeczki lub owsianka:)


W temacie: Co dziś zjadłaś II

07 stycznia 2014 - 17:24

Domowy chlebek z nutellą i masełkiem
Curry

Mandarynki