Skocz do zawartości
Aktualnie masz wyłączony javascript. Kilka funkcji może nie działać. Włącz ponownie javascript, aby korzystać z pełnej funkcjonalności.
07 stycznia 2014 - 17:33
Dziewczyny piękne są te zdjęcia! A wycinarka kwiatek genialna!!!!
07 stycznia 2014 - 17:28
U mnie wszystko zależy od tego czy to weekend czy dzień pracujący:
W weekendy najczęściej: chałka, rogaliki francuskie lub domowy chlebek z nutellą lub miodem i masełkiem
W tygodniu kanapeczki lub owsianka:)
07 stycznia 2014 - 17:24
Domowy chlebek z nutellą i masełkiem Curry
Mandarynki