Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

lilianka

Rejestracja: 29 lis 2013
Poza forum Ostatnio: 03 gru 2013 14:21
-----

Moje posty

W temacie: Czy podczas miesiaczki mozna zajsc w ciaze?

03 grudnia 2013 - 14:23

A mnie dziwi, że w dzisiejszych czasach nadal pojawiają się takie pytania i nadal są kobiety, które wierzą w to, że nie można zajść w ciążę podczas miesiączki i w tym czasie zupełnie rezygnują z zabezpieczenia.

Dokładnie. Przecież owulacja może się przesunąć, nawet kiedy kobieta ma bardzo regularne cykle. Wydaje mi się, że więcej kobiet powinno obserować swoje ciało


W temacie: Czy podczas miesiaczki mozna zajsc w ciaze?

02 grudnia 2013 - 15:49

Czytałam, że niektóre kobiety mylą miesiączkę z krwawieniem okołoowulacyjnym i potem są zdziwione, że zaszły podczas okresu :roll:

Jak można pomylić okres z plamieniem? masakra. Kobiety w ogóle nie znają swojego ciało, nie wiedzą w jakich fazach cyklu się znajdują...


W temacie: Tampon czy podpaska ??

02 grudnia 2013 - 15:46

Zdecydowanie tampony. Podpasek nawet nie mam w domu :) Najlepsze są ob i beppy. W tych drugich można nawet uprawiać seks. są jak gąbeczka


W temacie: płodne - niepłodne...dni jak to jest?

02 grudnia 2013 - 15:36

Dziewczyny a co sądzicie o testerach na ślinę wielokrotnego użytku? stosowała któraś z was?