Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

katti

Rejestracja: 16 lis 2007
Poza forum Ostatnio: 07 gru 2015 19:05
*****

Moje posty

W temacie: Wrześniowe pogaduchy (:

25 września 2015 - 18:15

Hej! ;-)

 

Weekend :mrgreen: po ciezkim tygodniu nareszcie czas na odpoczynek.

Zakupy zrobione. Salatka min gotowa, a jutro wieczorem jedziemy na impreze do znajomych.

Plan na dzis........ dluga kapiel. Domowe spa. Pelen relaks :-)

 


Poćwiczyłam z Chodakowską
Uwielbiam sie z nia pocić :lol:

 


Czemu co wrzesień jestem chora? :cry:
Musisz pomyslec moze o zaszczepeniu sie, albo moze regularne zazywanie witamin. Moze czasem wieczorem czosnek, herbata z imbirem itp.  Zdrowia zycze <przytul>

 

Zycze udanego weekendu wszystkim ;-)


W temacie: Mam dwie krechy!!!

07 września 2015 - 16:32

Ja rowniez gratuluje :-)


W temacie: Wrześniowe pogaduchy (:

07 września 2015 - 16:28

Hej ;)

 


Powoli zaczynam go oswajać z tą myślą, że zaraz będzie mnie miał na głowie. Bo on woli raczej wszystko na spokojnie, powoli, malymi kroczkami. A z takim tempem to może przy 50 razem byśmy zamieszkali. :-P Więc podejmuję decyzje za niego :lol:
Kobieta musi byc czasem taka "przebiegla lisica" i wziasc sprawy w swoje rece :) najlepiej jeszcze tak, aby facet zyl w przekonaniu, ze to dzieki niemu zwiazek prze do przodu i to On jest ten "wielki" :lol: Niech sie wiedze jak najlepiej <buzki>

 


wieje strasznie u mnie.
U mnie raniutko byl jakis tajfun polaczony z masakrycznym deszczem. Ale niby na weekend u mnie nadaja duza poprawe pogody :-D

 


Lubię herbatki, grzańce to już wgl, świeczki też bardzo
Ja tam tez lubie 8-)

 


U mnie rano 12 stopni. Nie cierpie zimna. Już czekam znowu do lata. ;-)
Oj tam, Oj tam zleci :-P

 

Wrocilam z pracy. Obiadek. wybawilam psa :lol: Wypilam goraca herbatke i zaraz zmykamy na zakupy spozywcze.

Pogoda nie fajna, ale dzieki temu, ze pada znowu zrobilo sie zielono na posesji :-P odzyskalam zielona trawe :mrgreen:

 

Wieczorem czeka mnie jeszcze trening......jakos dzis wyjatkowo nie mam "weny" :lol: no, ale :-)

 

Pozdrawiam! ;-)


W temacie: Pogaduszki sierpniowe

21 sierpnia 2015 - 20:24

Hejka ;-)

 

Witam sie na koncowke sierpnia. Wakacje, lato, urlop itp.

Duzo sie dzialo. Byl moj ukochany wyjazd od dawna zaplanowany w najmniejszym szczegole :lol: wreszcie spelnilam marzenie.

Do tego inne "mniejsze" wyjazdy i tak minelo moje lato wykorzystane na maksa :-)

 

A teraz siedze w dresach i bluzie bo zimno :roll: zeby nie bylo ja na upaly nie narzekalam ;-) :-P

 

Pozdrawiam! ;-) ;-)


W temacie: Piosenka której ostatnio nałogowo słuchacie

21 sierpnia 2015 - 20:07