Hej! ![]()
Weekend
po ciezkim tygodniu nareszcie czas na odpoczynek.
Zakupy zrobione. Salatka min gotowa, a jutro wieczorem jedziemy na impreze do znajomych.
Plan na dzis........ dluga kapiel. Domowe spa. Pelen relaks ![]()
Uwielbiam sie z nia pocić
Poćwiczyłam z Chodakowską
Musisz pomyslec moze o zaszczepeniu sie, albo moze regularne zazywanie witamin. Moze czasem wieczorem czosnek, herbata z imbirem itp. Zdrowia zycze
Czemu co wrzesień jestem chora?
Zycze udanego weekendu wszystkim ![]()




Kobieta
