Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

bubba

Rejestracja: 01 cze 2011
Poza forum Ostatnio: 30 sty 2015 16:54
-----

Moje posty

W temacie: Nasze postępy w odchudzaniu się.

31 październik 2014 - 19:39

mi się też waga zatrzymała, a już tak ładnie zaczęła leciec w dół... :cry:

 

Stosujesz jakąś dietę, ćwiczenia? Tak jak już było wyżej napisane na początku tracimy głównie wodę i wtedy rzeczywiście waga leci w dół szybko. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie tracić motywacji :)


W temacie: Zdrowe odżywianie

25 wrzesień 2014 - 16:21

Tak to wlaśnie jest podczas diety, że trudno dostarczyć wszystkich witamin w odpowiedniej ilości. Dlatego często przy dlugich procesach odchudzania przydaje się wsparcie w postaci suplementów.Tylko trzeba wiedzieć co i w jak przyjmować.


W temacie: Jakie owoce można jeść na diecie??

31 sierpień 2014 - 20:11

Zgadzam się, że owoce w tabletakch to przesada... Rozumiem jakies witaminy, suplementy jako uzupełnienie diety ale na pewno nie takie, które mają zastępować owoce czy warzywa. Ciekawa też jestem czemu niby mają służyć takie specyfiki.


W temacie: Jakie owoce można jeść na diecie??

28 sierpień 2014 - 19:04

A ja ostatnio oglądałam jakąś wypowiedź Konrada Gacy i zapamiętałam, że nie należy jeść owoców wieczorem. Całe życie żyłam w błędnym przekonaniu, że owoce można jeść niezależnie od pory dnia, ale argumenty do mnie przemówiły...


W temacie: Dietetyk/trener - korzystacie z takiej pomocy?

20 lipiec 2014 - 07:56

Jak dla mnie to trochę dziwna kolejność - dietetyk nie, ale suplementy są w porządku? Ćwiczysz do tego? No i co jesz, zeby chudnąć?