Ojeju!!! Sama nie zauważyłam!!! Może dlatego, że "kradnę" czas na pisanie na forum
Nie wiem jak bedzie z "KOsoglosem", bo to 3 cześć A wiesz, że będzie tez 4???
"Kosogłosa" na 2 czesci rozdzielą, czyli bedzie inaczej niz z trylogia, która jest - jak sama nazwa wskazuje - rozdzielona na 3 czesci
Jejuuuu!!!! Ja też byłam na "igrzyska śmierci. w pierscieniu ognia" - 2 czesc zdecydowanie lepsza od drugiej. Taka bardziej dojrzała. Katniss jest kobieta pewną siebie, chc sie boi. Pieknie tez pokazali idealy wolnosci, patriotyzm. Bardzo mi sie podobało.
Ja sie boje wariatów. Przesladowanie wirtualne może przejsc bardzo łatwo do reala. Tym bardziej, że zdarzały sie juz z tego powodu samobójstwa... I to nie raz.