Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

KingaRoksana65

Rejestracja: 09 lut 2018
Poza forum Ostatnio: 25 maj 2018 13:32
-----

Moje posty

W temacie: Co OBECNIE czytam?

25 maj 2018 - 13:30

Hej wszystkim :) :) Wracam z obecnie czytaną przeze mnie książką- "Ostatni portret Melanii" - widzę, że już @wikizabka o niej wspomniała- ja potwierdzę, że warto sięgnąć, co prawda jestem w połowie (bardzo wciągająca) ale już mogę stwierdzić, że wyróżnia się niebanalnymi bohaterami, świetnym, inteligentnym poczuciem humoru :) Czuć doświadczoną rękę Ewy Madeyskiej :) Ogromnie się ciesze, ze już są zapowiedziane kolejne dwie części. 


W temacie: Co OBECNIE czytam?

26 kwiecień 2018 - 15:12

Obecnie kończę czytać "Człowiek, który wspina się na drzewa" ii jestem zachwycona, polecam gorąco, inspirująca pozycja! :) James Aldred jest reportażystą i dokumentalistą BBC, opowiada o swoim życiu, pracy, pasji, przygodach, podróżach- coś niesamowitego :)


W temacie: jaką książkę ostatnio kupiłyście?

26 kwiecień 2018 - 15:09

Ostatnio kupiłam i w sumie już prawie przeczytałam, bardzo ciekawą książkę "Człowiek, który wspina się na drzewa"- pięknie przedstawiona podróż, pasja, praca, spełnianie marzeń, przygody- Jamesa Aldred,a - który jest reportażystą i dokumentalistą BBS i od dziecka wspina się po drzewach :) Inspirująca lektura!


W temacie: Babskie wyjscia

12 kwiecień 2018 - 13:39

My z moją paczką (trzy pary :D) najczęściej spotykamy się w ten sposób, że w babskim gronie raz w tygodniu jemy obiadek lub spotykamy się na drinka, film- a wszyscy razem (z mężczyznami :D) staramy się spotykać każdego tygodnia w weekend, ale często się zdarza, ze coś komuś nie pasuje, bo praca, bo szkoła, bo rodzina i nie raz wygląda to tak, że widzimy się własnie raz na miesiąc...przykre, ale ten czas tak szybko mija plus mam tyle tematów do gadania, że zawsze jest super :) Teraz sezon na grille i ogniska!!


W temacie: jaką książkę ostatnio kupiłyście?

05 kwiecień 2018 - 13:12

"Bezdech" Grzegorz Kapla- świeżuteńka debiutancka książka, którą pochłonęłam w jeden dzień! Bardzo przyjemnie się czytało, idealnie moje klimaty- thriller kryminalny, ale można również podpiąć pod literaturę faktu :)