Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Cragot

Rejestracja: 30 gru 2017
Poza forum Ostatnio: 24 sty 2018 13:06
-----

Moje posty

W temacie: Co dostałyśmy w prezencie?

31 grudnia 2017 - 01:08

Dostałam książki i gry. Wszystko zgodnie z wytycznymi - nie lubię dostawać prezentów - niespodzianek.


W temacie: Prawo jazdy

31 grudnia 2017 - 01:06

Mam prawko już jakiś czas i szczerze mówiąc sądzę, że teraz bym sobie nie poradziła tak łatwo jak kiedyś. Jak słyszę czasem jakie są pytania na teorii... masakra...


W temacie: prezent dla faceta

31 grudnia 2017 - 01:05

Mój co by nie dostał to i tak chodzi szczęśliwy :) Najczęściej wybieram grę albo jakiś nowy zapach (zawsze jest to też coś dla mnie - grać lubię i przytulać się do mojego, jak ładnie pachnie też ;))


W temacie: Tani i dobry żwirek dla kota

31 grudnia 2017 - 01:02

Mój kot nie jest miłośnikiem ekologii - żwrki naturalne mu nie odpowiadały i uparcie załatwiał się poza kuwetą. Jedyny żwirek, który toleruje to silikonowy. Kupuję go w biedronce, tanio wychodzi, nie zbryla się (ja akurat nie lubię tych zbrylających), można go zutylizować w toalecie. A jako pochłaniacz zapachu stosuję zwykłą sodę.


W temacie: Zapach, zapach, zapach....

31 grudnia 2017 - 00:56

Good girl - si - la vie est belle - trzy zapachy obecne od jakiegoś czasu w moim życiu, przy czym wygrywa ten pierwszy choćby ze względu na wygląd :)