Dostałam książki i gry. Wszystko zgodnie z wytycznymi - nie lubię dostawać prezentów - niespodzianek.
Przeglądanie profilu: Posty: Cragot




Kobieta
Cragot nie posiada znajomych
Brak ostatnio odwiedzających do wyświetlenia
31 grudnia 2017 - 01:08
Dostałam książki i gry. Wszystko zgodnie z wytycznymi - nie lubię dostawać prezentów - niespodzianek.
31 grudnia 2017 - 01:06
Mam prawko już jakiś czas i szczerze mówiąc sądzę, że teraz bym sobie nie poradziła tak łatwo jak kiedyś. Jak słyszę czasem jakie są pytania na teorii... masakra...
31 grudnia 2017 - 01:05
Mój co by nie dostał to i tak chodzi szczęśliwy
Najczęściej wybieram grę albo jakiś nowy zapach (zawsze jest to też coś dla mnie - grać lubię i przytulać się do mojego, jak ładnie pachnie też
)
31 grudnia 2017 - 01:02
Mój kot nie jest miłośnikiem ekologii - żwrki naturalne mu nie odpowiadały i uparcie załatwiał się poza kuwetą. Jedyny żwirek, który toleruje to silikonowy. Kupuję go w biedronce, tanio wychodzi, nie zbryla się (ja akurat nie lubię tych zbrylających), można go zutylizować w toalecie. A jako pochłaniacz zapachu stosuję zwykłą sodę.
31 grudnia 2017 - 00:56
Good girl - si - la vie est belle - trzy zapachy obecne od jakiegoś czasu w moim życiu, przy czym wygrywa ten pierwszy choćby ze względu na wygląd ![]()
Przeglądanie profilu: Posty: Cragot
Community Forum Software by IP.Board
Właściciel: Webrange
