30 lat to bardzo dużo, i z pewnością wystarczająco:D choć i tak nie znam kobiety, która przez 30 lat będzie patrzyła na te same ściany czy podłogi;)
ja ostatnio slyszalam ze swiss krono robi takie scienne panele... moze sprawdz ich ofertte na stronie, moze maja jeszcze cos ekstra!
Dzięki Amelka, zaraz tam zerknę
))




Kobieta
