Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Amman

Rejestracja: 26 wrz 2017
Poza forum Ostatnio: 18 kwi 2024 09:41
-----

Moje posty

W temacie: Otwarcie własnego biznesu w sieci

18 kwiecień 2024 - 09:42

Moim zdaniem bardzo ważne są kwestie związane z księgowością, tak już przede mną ktoś zaznaczył. Koniecznie trzeba mieć pod kontrolą wszystkie sprawy finansowe, warto też co jakiś czas tworzyć raporty, a jeśli macie co do tego wątpliwości, to polecam artykuł https://www.financeb...ow-finansowych/. Samodzielne dbanie o takie rzeczy jest trudne, dlatego uważam, że najlepiej zlecić to firmie zewnętrznej.


W temacie: Jak otworzyć własny biznes?

16 kwiecień 2024 - 11:23

Niezależnie od tego, jaką firmę chce się otworzyć, trzeba pomyśleć o stronie internetowej i hostingu. W tym artykule znajdziecie informacje dotyczące istotnych kwestii związanych z szybkością hostingu, które są uniwersalne https://konsolowe.in...-serwerow-gier/. Warto zwracać uwagę na nie nie tylko w kontekście serwerów gier.


W temacie: ogrzewanie

15 kwiecień 2024 - 09:21

Jeśli ogrzewacie dom kominkiem i zastanawiacie się gdzie kupować drewno, to tu znajdziecie małą podpowiedź https://faktykrakowa...kowe-w-krakowie. Osobiście uważam, że nie ma nić przyjemniejszego niż zimowy wieczór przy rozpalonym kominku z książką w ręce.


W temacie: Prawo jazdy

26 marzec 2024 - 11:21

Ja zdawałam tzw. nową teorię i nie było źle. Oczywiście jest tam kilka absurdalnych pytań w puli, ale to nie znaczy, że akurat się na nie trafi. Jeśli czujesz się niepewnie, to zawsze możesz poczytać takie artykuły jak ten https://unistop.pl/b...zenia-predkosci. Dla mnie jest to przystępniejszy sposób zdobywania wiedzy, niż kucie na pamięć kodeksu drogowego. Życzę powodzenia!


W temacie: Jaka forma opodatkowania

25 marzec 2024 - 11:38

Wygląda na to, że

 

Hej dziewczyny czy jest może księgowa która podpowie mi jaka forma opodatkowania byłaby dla mnie najlepsza?

Wygląda na to, że myślisz o samodzielnym prowadzeniu księgowości, dlatego polecam Ci ten artykuł https://biznes.it/le...a-rachunkowego/. Osobiście uważam, że otwierając własny biznes lepiej skupić się na rozwijaniu go, a kwestie takie jak księgowość oddać w ręce specjalistów z tej dziedziny.