Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

olaskibb22

Rejestracja: 21 sie 2017
Poza forum Ostatnio: 08 wrz 2017 15:30
-----

Moje posty

W temacie: Oto jest pytanie?

21 sierpnia 2017 - 19:16

W sumie co Ci zależy ? Jak trwało to juz 1,5 roku to warto dać temu szansę ;)


W temacie: seks po.. paleniu

21 sierpnia 2017 - 19:15

Muszę się zgodzić ;) jest dużo przyjemniej, nawet nie wiem jak to dokładnie opisać 


W temacie: Problem z pełną erekcją i potencją :(

21 sierpnia 2017 - 19:13

Może brak w tym wszystkim urozmaicenia, ale też problem może leżeć po stronie biologicznej wtedy proponuje udać się do lekarza 


W temacie: Jak pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

21 sierpnia 2017 - 19:10

Może ona nie chce zmieniać waszych relacji na związek, porozmawiaj z nią szczerze nie masz nic do stracenia, a przynajmniej będziesz pewien ze próbowałeś ;)


W temacie: brak szacunku chłopaka

21 sierpnia 2017 - 19:09

Jak dla mnie faceci maja jakieś skoki rozwojowe. Myslę, że warto jeszcze poczekać. Może sam sie obudzi. Powodzenia.

dokładnie się z Tobą zgodze ! nagle potrafią się zmienić o 180 stpni