Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Bergamotkaaa

Rejestracja: 24 maj 2017
Poza forum Ostatnio: 27 wrz 2017 11:05
-----

Moje posty

W temacie: cienie do powiek

29 maja 2017 - 13:25

Ja stosuję cienie z Astor, Maybelinne, Rimmel i Revlonu i póki co jestem z nich zadowolona. Wiadomo, że upał nie sprzyja trwałości cieni i nawet jak nałożę bazę to siłą rzeczy zaczną się osadzać w załamaniach... Chyba nie slyszałam o takim cieniu, który trzymałby się nawet w trzydziestostopniowe upały.... :P


W temacie: Facet i dbanie o dłonie

29 maja 2017 - 13:22

Mój chłopak na szczęście stosuje krem do rąk :) Może nie po każdym umyciu rąk, ale tak 1-2 razy na dzień na pewno :D Ma fajne i miękkie dlonie :D I ja nie muszę go do tego namawiać :D


W temacie: Krem do twarzy

26 maja 2017 - 09:02

Myślę, że w dobry (co nie oznacza zaraz bardzo drogi) krem nawilżający każda kobieta powinna się zaopatrzyć. Jak się na czas nie zadba o odpowiednie nawilżenie, to potem cera jest przesuszona, pojawiają się zmarszczki i ogólnie buzia wygląda na zmęczoną. Żeby sobie tego zaoszczędzić ja od wielu lat nie wyobrażam sobie porannego i wieczornego mycia twarzy. A moim ulubionym kremem jest zwyczajny krem nawilżający od Nivea. Nic mi się nigdy po nim nie robi, żadnych wyprysków, buzia jest nawilżona :D i o to chodzi!


W temacie: Dobre i tanie kosmetyki

26 maja 2017 - 08:58

Z polskich producentów tanich i dobrych polecam Ziaję (sama mam dużo kosmetyków z tej firmy), lirene i coraz częsciej ostatnio sięgam po naturalne produkty marki Vianek :D Też w atrakcyjnych cenach :D


W temacie: Jak dbacie o twarz

24 maja 2017 - 09:05

Po pierwsze nie kłade się spac z makijażem, zawsze staram się zmyć płynem micelarnym i jeszcze dodatkowo myję żelem :) i krem nawilżający :) Raz na tydzień robię porżadny peeling i kłade maseczkę :) Nie mam większych problemów z cerą więc żel, krem i tonik w zupełności mi wystarczą :)