Ja stosuję cienie z Astor, Maybelinne, Rimmel i Revlonu i póki co jestem z nich zadowolona. Wiadomo, że upał nie sprzyja trwałości cieni i nawet jak nałożę bazę to siłą rzeczy zaczną się osadzać w załamaniach... Chyba nie slyszałam o takim cieniu, który trzymałby się nawet w trzydziestostopniowe upały.... ![]()
- Babskiswiat.net
-
Przeglądanie profilu: Posty: Bergamotkaaa
Bergamotkaaa
Rejestracja: 24 maj 2017Poza forum Ostatnio: 27 wrz 2017 11:05




Statystyki
- Grupa: Użytkownik
- Całość postów: 12
- Odwiedzin: 3 043
- Wiek: Wiek nie został ustalony
-
Płeć
Kobieta
Znajomi
Bergamotkaaa nie posiada znajomych
Ostatnio byli
Brak ostatnio odwiedzających do wyświetlenia
Moje posty
W temacie: cienie do powiek
29 maja 2017 - 13:25
W temacie: Facet i dbanie o dłonie
29 maja 2017 - 13:22
Mój chłopak na szczęście stosuje krem do rąk
Może nie po każdym umyciu rąk, ale tak 1-2 razy na dzień na pewno
Ma fajne i miękkie dlonie
I ja nie muszę go do tego namawiać ![]()
W temacie: Krem do twarzy
26 maja 2017 - 09:02
Myślę, że w dobry (co nie oznacza zaraz bardzo drogi) krem nawilżający każda kobieta powinna się zaopatrzyć. Jak się na czas nie zadba o odpowiednie nawilżenie, to potem cera jest przesuszona, pojawiają się zmarszczki i ogólnie buzia wygląda na zmęczoną. Żeby sobie tego zaoszczędzić ja od wielu lat nie wyobrażam sobie porannego i wieczornego mycia twarzy. A moim ulubionym kremem jest zwyczajny krem nawilżający od Nivea. Nic mi się nigdy po nim nie robi, żadnych wyprysków, buzia jest nawilżona
i o to chodzi!
W temacie: Dobre i tanie kosmetyki
26 maja 2017 - 08:58
Z polskich producentów tanich i dobrych polecam Ziaję (sama mam dużo kosmetyków z tej firmy), lirene i coraz częsciej ostatnio sięgam po naturalne produkty marki Vianek
Też w atrakcyjnych cenach ![]()
W temacie: Jak dbacie o twarz
24 maja 2017 - 09:05
Po pierwsze nie kłade się spac z makijażem, zawsze staram się zmyć płynem micelarnym i jeszcze dodatkowo myję żelem
i krem nawilżający
Raz na tydzień robię porżadny peeling i kłade maseczkę
Nie mam większych problemów z cerą więc żel, krem i tonik w zupełności mi wystarczą ![]()
- Babskiswiat.net
Przeglądanie profilu: Posty: Bergamotkaaa- Privacy Policy


