Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Taliczan

Rejestracja: 03 maj 2017
Poza forum Ostatnio: 31 gru 2021 13:57
-----

Moje tematy

Sprawdź swoje IQ – test na inteligencje

31 grudzień 2021 - 13:53

Najważniejsze powody, dla których warto przeprowadzić testy na logiczne myślenie:

Skala inteligencji danego pracownika ma ogromne znaczenie w czasie rozmów rekrutacyjnych, zwłaszcza tych, które dotyczą awansu w firmie

Obliczanie IQ na wielu światowych uczelniach jest niezwykle istotne dla wszystkich, którym zależy na studiowaniu w środowisku międzynarodowym, test daje jasny obraz zdolności studenta już w czasie przeprowadzanego naboru.

Świadomość, że mamy wysoki poziom inteligencji dodaje nam odwagi do podejmowania wielu życiowych wyzwań o charakterze nie tylko zawodowym, ale również prywatnym

Jeśli inni będą wiedzieć, że przeprowadziliśmy badanie IQ z wynikiem lepszym, niż pozytywny, automatycznie zyskamy atrakcyjność towarzyską

Inteligentne zagadki pobudzają kreatywność i działają ożywczo na naszą kondycję psychiczną, ludzie z takim nastawieniem często postrzegane są jak skazani na sukces.

Wejdź na stronę: Test  IQ

 

 


Ponad 400 Bonów Kuponów Rabatowych

15 sierpień 2021 - 07:55

Zawsze przydatne i na bieżąco aktualizowane bony oraz kupony na różne towary i usługi. Po prostu możecie z nich korzystać do woli:

https://promolovers.pl/?cid=2AUuR0p5


Zdrowe Odchudzanie 2021 - Refundowany program

14 sierpień 2021 - 14:56

Weź udział w programie ZDROWE ODCHUDZANIE 2021. Skorzystaj z nowatorskiej metody zwalczania nadwagi finansowanej z europejskich środków.
Refundowany program ZDROWE ODCHUDZANIE 2021 to inicjatywa Europejskiego Funduszu Wsparcia organizowana w ramach planu ochrony zdrowia publicznego.
SKUTECZNIE – udział w programie gwarantuje utratę aż 12 kg w przeciągu 1 miesiąca.
ŁATWO – nie jest wymagana zmiana diety ani trybu życia. Program polega na wprowadzeniu tylko 1 prostego nawyku, który ogranicza przyswajanie kalorii przez organizm.
BEZPIECZNIE – proces jest całkowicie naturalny. Nie powoduje uszczerbku na zdrowiu, a jedynie zmniejsza ryzyko dolegliwości zdrowotnych wywoływanych przez nadwagę.

 Zapisz się

https://lead-go.com/p/dKR7/ylHr/ZAL5

 


Ubezpieczenie w razie Covid na dziecko

10 maj 2021 - 15:41

Myślałyście o takim ubezpieczeniu?

Ubezpieczenia LINK4 Mama są stworzone specjalnie dla mamy i dzieci z myślą o ich spokoju, bezpieczeństwie i zdrowiu. NNW zarówno dla rodzica jak i dziecka
Odszkodowanie do 5000zł w przypadku gdy dziecko zachoruje na COVID-19
Pokrywanie kosztów wizyt u lekarzy

OC w życiu prywatny, np. w przypadku gdy dziecko wybije szybę u sąsiada albo w szkole ;)

Formalności załatwicie przez Internet.

 

https://go.doaffilia...pl/krecik/42277