Cześć dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było.
U nas ogólnie wszystko dobrze. Synek lepiej wychodzimy na prostą. W tym tygodniu ładnie chodzi do przedszkola.
Ja od nowego roku zwolniłam się z pracy, ten rok posiedzę w domu,żeby wrazie czego być na miejscu. Kto inny jak nie mama? ![]()
Troche odpoczywam , ogarniam dom.. myślę o lecie, wakacjach w tym roku na pewno nam się należą i czekam niecierpliwie.
Pozdrawiam ![]()




Kobieta
