Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Babazwozu

Rejestracja: 08 gru 2016
Poza forum Ostatnio: 30 mar 2018 18:51
-----

Moje posty

W temacie: suchy kaszel

30 marzec 2018 - 18:54

Warto tez pójść do alergologa. Czasem kaszel jest objawem astmy oskrzelowej. Obecnie to bardzo powszechny problem. W końcu nasze okropne powietrze musi kiedyś odbić się na zdrowiu.


W temacie: Wypadające włosy

30 marzec 2018 - 18:51

Nigdy tego nie próbowałam, wolę chyba naturalniejsze sposoby. Olejki, płukanki czy maski. Chociaż jeżeli ktoś ma naprawdę poważne problemy może tego spróbować. Używanie takiego leku zawsze warto skonsultować z dermatologiem.


W temacie: ciąża a problemy zębami

30 marzec 2018 - 18:49

Niestety często słyszałam o przypadkach, że podczas ciąży konieczne były notoryczne wizyty u dentysty. Dlatego to takie ważne by o nie dbać i wyleczyć wszystkie. Czasem wypadają również włosy. Jednak to chyba kwestia indywidualna organizmu. Warto zapytać swoją mamę jak wyglądała jej ciąża. Myślę, że to może być duża wskazówka by wiedzieć jak może wyglądać Twoja. Myślę, że stałe kontrole lekarzy będą konieczne.


W temacie: Oczyszczanie organizmu

30 marzec 2018 - 18:46

Odświeżam temat bo znalazłam coś ciekawego. Myślę, że początek wiosny to właściwy moment na oczyszczenie organizmu. W końcu zazwyczaj po zimie czujemy się ociężali i brakuje nam wigoru. Myślę, że warto zacząć od detoksu, nawet tego jednodniowego. Tutaj znalazłam mnóstwo sposobów na to jak oczyścić organizm: /link/ mnie najbardziej spodobała się dieta cytrusowa i zaraz po świętach ją zastosuję.

W temacie: suchy kaszel

02 marzec 2018 - 14:45

W moim przypadku również działają tylko syropy. Niestety wszelkie naturalne sposoby zawodziły. Sposób z inhalacjami warty przetestowania, może to by jakoś nawilżyło drogi oddechowe.