- Babskiswiat.net
-
Przeglądanie profilu: Posty: Mońcia!
Mońcia!
Rejestracja: 30 sie 2016Poza forum Ostatnio: 13 lis 2016 10:32




Statystyki
- Grupa: Użytkownik
- Całość postów: 16
- Odwiedzin: 4 442
- Tytuł: Mońcia!
- Wiek: 33 lat
-
Płeć
Kobieta
-
Lokalizacja
Toruń
-
Zainteresowania
hokej na lodzie, siatkówka, piłka ręczna, dobra komedia,jazda na łzywach rowerze i rolkach :D dużo by pisać.
-
Wzrost
167
-
Włosy
brązowe
-
Stan
to skomplikowane
-
Partner
Paweł
-
Nastrój
Zakochana
Kontakt
- Gadu Gadu 11536382
Znajomi
Mońcia! nie posiada znajomych
Ostatnio byli
Moje posty
W temacie: perfumy podróbki
19 września 2016 - 02:24
Ja kupuje oryginaly tZn hmm zazwyczaj dostaje
ale jestem ciekawa podrobek inchyba sie kiedys skusze
W temacie: Wstyd
19 września 2016 - 02:21
No juz sie umawialam nie raz ale Zawsze sie wykrecalam!
((
W temacie: Jak to jest z Waszym eks ;)
19 września 2016 - 02:18
Ja naszczescie mojego eks nienspotyk bo byl zabila!!!
W temacie: Romans z żonatym mężczyzną
19 września 2016 - 02:17
@Blondynka88
Jego kolega wie, ze z nim sie spotykam i wie ze On ze swoja zona srednio... dlategk raczej dla miego nie bedzie zdziwienia ale dziwnie troxhe ja bede sie czula
Kolezanka ostatnio mi powiedziala, ze jej sie wydaje ze On chce tylko.... jej chlopak gra z nim i jak byla po niego kiedys to slyszala jak gadaja o laskach ze ta jest taka a ta nawet fajna ta to ja bym chetnie.. a juz sama nie wiem jestem teraz w szwecji u znajomych odpoczywam od tego wszystkiego. jak wroce podejme decyzje
Jego kolega wie, ze z nim sie spotykam i wie ze On ze swoja zona srednio... dlategk raczej dla miego nie bedzie zdziwienia ale dziwnie troxhe ja bede sie czula
Kolezanka ostatnio mi powiedziala, ze jej sie wydaje ze On chce tylko.... jej chlopak gra z nim i jak byla po niego kiedys to slyszala jak gadaja o laskach ze ta jest taka a ta nawet fajna ta to ja bym chetnie.. a juz sama nie wiem jestem teraz w szwecji u znajomych odpoczywam od tego wszystkiego. jak wroce podejme decyzje
W temacie: Wrześniowe pogaduszki
11 września 2016 - 05:46
Heejka
)) cos malo aktywnie tutaj
nie macie cAsu czy o co chodzi? Ja jestem gadula i nie lubie czekac hahah! Za 2h koncze prace uff cala niedziele pewnie przespie ehh
- Babskiswiat.net
Przeglądanie profilu: Posty: Mońcia!- Privacy Policy


