Cześć, czy może któraś z Was jechała na własną rękę do Hiszpanii i mogłaby podzielić się doświadczeniami? Chodzi mi głównie o miejsca gdzie można będzie pojeździć rowerami.
I kolejna sprawa czy wykupowałyście ubezpieczenie turystyczne? Ja póki co porównywałam składki w Rankomat.
Ja akurat byłam w Chorwacji na własną rękę i szczerze polecam zakup ubezpieczenia turystycznego, bo za granicami leczenie jest jedną z najdroższych atrakcji, a czasem i wymaganych. Wiadomo, że nie warto przepłacać za składki bo nie wiadomo, czy nawet się wykorzysta, ale mimo wszystko warto wziąć firmę, która to ubezpieczenie pokryje. Obecnie korzystam z Liberty Ubezpieczenia i wydają się solidną firmą. A wy jakie macie doświadczenia z nimi?




Kobieta
