Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

missandreia

Rejestracja: 04 mar 2016
Poza forum Ostatnio: 04 mar 2016 15:48
-----

Moje posty

W temacie: Nazwisko po ślubie

04 marca 2016 - 15:52

Mi się moje baaaardzo podoba. I ciężko będzie mi je zmienić.

Dwuczłonowe za nic nie pasuje, a szkoda...  :roll:

W takim razie nie zmieniaj, przecież masz do tego prawo. Ewentualnie niech mąż zmieni na Twoje, skoro Twoje jest ładniejsze :)


W temacie: Zaręczyny

04 marca 2016 - 15:48

Piękne zaręczyny - romantyczne i kameralne. Dokładnie takie mi się marzą, więc zazdroszczę :) i oczywiście gratuluję! :)