Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Światowy Dzień Ksiązki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:03

I cale szczeście ze taki jest! jestem maniaczka czytaniia co pewne niektore osoby juz zauwazyly:P hihi.. no i 23 kwietnia w Empiku w zwiazku z tym dniem jest 25% obnizki..:) na zakupy online tez:PPP i jak tu mam oszczedzac?

Kto jeszcze ma zamiar skorzystac? bo mam nadzieje ze nie jestem sama.

#2 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:05

23 kwietnia w Empiku w zwiazku z tym dniem jest 25% obnizki.


Super! Myślę, że ja też skorzystam :D

#3 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:20

u mnie nie ma Empiku...ale online kupowałam nie raz...a teraz taka okazja a ja nie mam kasy <cryyy></span> a nie mam jeszczed kilku ostatnich tomow wiedzmina i legendy Drizzta...i bym sobie ze 4 ksiazki kupiła chetnie :-(

#4 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:35

ooo nie wiedziałam o tym,a miałam w planach kilka książek :-D musze sie wybrac
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#5 Shamatu

Shamatu
  • Użytkownik
  • 667 postów

Napisano 21 kwietnia 2008 - 23:42

no i 23 kwietnia w Empiku w zwiazku z tym dniem jest 25% obnizki..:)

Dzięki za info :) Skorzystam ale on-line pewnie, bo w Wawie dopiero w czwartek będę :-?

#6 Martha

Martha
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 22 kwietnia 2008 - 06:33

Madae: zapozycz sie:)))) ja bym pewnie tak zrobila bo jak nie skorzystac:P hihi

25% to jest jednak spora obnizka. POdoba mi sie ze na zakupy online tez zrobili promocje:))

A tutaj znalazlam jeszcze dla was artykul zwiazany z ksiazkami dniem ksiazki:
http://www.wiadomosc... ... 64787.html

milego czytania. Zmykam do pracy:)

[ Dodano: 2008-04-22, 21:40 ]
Male sprostowanie:) moze dla MAdae dobra wiadomosc hihi: -25% tylko na zakupy online (zanim przyjdzie paczka uzbierasz kase:p)

w sklepie ma byc 3 ksiązki w cenie 2...

Ja sie chyba online zdecyduje..:)

#7 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 22 marca 2009 - 19:16

23 kwietnia w Empiku w zwiazku z tym dniem jest 25% obnizki.

a w tym roku też jest ten rabaty??

[ Dodano: 2009-03-22, 19:19 ]
bo ja tez jestem maniaczka ciagle coś czytam teraz OSHO milosc wolnosc samotnosc,kocham ksiazki KOCHA M <nauka></span> ALE NIE NAUKE bardziej zyciowe,a ostatnio tez ksiazki o masazu
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#8 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 22 marca 2009 - 20:38

amelia83, prawdopodobnie będzie taka akcja jak zawsze czyli "3 za dwa" kupujesz 2 książki a trzecią dostajesz za 1gr. Pracuje się tam to się wie :P
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."

#9 amelia83

amelia83
  • Użytkownik
  • 463 postów

Napisano 22 marca 2009 - 20:40

amelia83, prawdopodobnie będzie taka akcja jak zawsze czyli "3 za dwa" kupujesz 2 książki a trzecią dostajesz za 1gr. Pracuje się tam to się wie

dzieki super okazja
Większość ludzi jest jak opadłe liście,które rozwiewa wiatr.Krążą w powietrzu,a potem spadają na ziemię.Ale nieliczni są jak gwiazdy,które poruszają się po ustalonym kursie,gdzie nie moze ich dosięgnąć wiatr. Mają prawo i kierunek w sobie. {hermann hesse}

#10 malenka

malenka
  • Użytkownik
  • 3 174 postów

Napisano 20 kwietnia 2009 - 20:25

Przypominam,że już 23 międzynarodowy dzień książki ;) w księgarniach czeka wiele świetnych okazji ;) w empiku już pisałam powyżej promocja "3 za 2" ;)
"So I find a reason to shave my legs Each single morning..."





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych