Kto jeszcze ma zamiar skorzystac? bo mam nadzieje ze nie jestem sama.
Światowy Dzień Ksiązki
#1
Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:03
Kto jeszcze ma zamiar skorzystac? bo mam nadzieje ze nie jestem sama.
#2
Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:05
23 kwietnia w Empiku w zwiazku z tym dniem jest 25% obnizki.
Super! Myślę, że ja też skorzystam
#3
Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:20
#4
Napisano 21 kwietnia 2008 - 20:35
#5
Napisano 21 kwietnia 2008 - 23:42
Dzięki za infono i 23 kwietnia w Empiku w zwiazku z tym dniem jest 25% obnizki..
#6
Napisano 22 kwietnia 2008 - 06:33
25% to jest jednak spora obnizka. POdoba mi sie ze na zakupy online tez zrobili promocje:))
A tutaj znalazlam jeszcze dla was artykul zwiazany z ksiazkami dniem ksiazki:
http://www.wiadomosc... ... 64787.html
milego czytania. Zmykam do pracy:)
[ Dodano: 2008-04-22, 21:40 ]
Male sprostowanie:) moze dla MAdae dobra wiadomosc hihi: -25% tylko na zakupy online (zanim przyjdzie paczka uzbierasz kase:p)
w sklepie ma byc 3 ksiązki w cenie 2...
Ja sie chyba online zdecyduje..
#7
Napisano 22 marca 2009 - 19:16
a w tym roku też jest ten rabaty??23 kwietnia w Empiku w zwiazku z tym dniem jest 25% obnizki.
[ Dodano: 2009-03-22, 19:19 ]
bo ja tez jestem maniaczka ciagle coś czytam teraz OSHO milosc wolnosc samotnosc,kocham ksiazki KOCHA M
#8
Napisano 22 marca 2009 - 20:38
#9
Napisano 22 marca 2009 - 20:40
dzieki super okazjaamelia83, prawdopodobnie będzie taka akcja jak zawsze czyli "3 za dwa" kupujesz 2 książki a trzecią dostajesz za 1gr. Pracuje się tam to się wie
#10
Napisano 20 kwietnia 2009 - 20:25
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Biżuteria na co dzień gdzie kupować? |
|
|
|
Jaką biżuterię nosicie na co dzień? |
|
|
|
Co robić z dziećmi w Warszawie w deszczowy dzień |
|
|
|
Prezenty na dzień nauczyciela |
|
|
|
Wartościowe ksiązki dla dzieci |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych















