Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Kosmetyki godne polecenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
649 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 10 marzec 2007 - 23:15

Temat o kosmetykach bublach już jest :) a przydałby się też taki z tymi dobrymi kosmetykami :) a właśnie tak sobie pomyślałam, że niebawem czeka mnie zakup tuszu do rzęs i może mi coś podrzucicie :D nie mogę trafić na naprawdę dobry tusz. zawsze jest coś nie tak :( A ponieważ moje rzęsy pozostawiają wiele do życzenia, więc tusz musi być wydłużający, pogrubiający itd :) Macie jakieś swoje typy?
Oczywiście, temat nie dotyczy tylko tuszów :) jeśli chcecie zareklamować jakiś produkt, który szczególnie Wam przypadł do gustu i jest wart polecenia to śmiało :D

#2 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 11 marzec 2007 - 00:20

Z czystym sumieniem mogę ci polecić tusz Maybelline XXl intense.Jest on dwufazowy z jednej strony biała baza wydlużająca z drugiej tusz pogrubiający o intensywnej czarnej barwie(ale jest też brązowy).Tusz bardzo ładnie podkreśla rzęsy :-) jest co prawda nie najtańszy (ok 30 zł) ale warty swojej ceny ;-)

#3 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 11 marzec 2007 - 12:44

to co mi sie sprawdziło to maybelline volumy express. fajniutko podkreca rzesy, nie zostawia grudek i bardzo ładnie wydłuża

#4 Toska

Toska
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 24 marzec 2007 - 17:12

ja polecam tusz astor z lycrą,rewelacja !!
cena ok 30zl,ale baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wydajny.

Ja natmoast nie lubie tuszy dwufazowych,nigdy nie umiem pokryc białej wartswy dokłądnie i wygląda to dziwnie
Dołączona grafika

#5 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 24 marzec 2007 - 23:14

nie lubie tuszy dwufazowych,nigdy nie umiem pokryc białej wartswy dokłądnie

ja mam z nimi inny problem :P a mianowicie czas ;) co prawda, kiedys mialam taki i super wydluzal moje rzesy, ale jednak zabiera to mi wiecej czasu niz jedno machniecie szczoteczka a rano kazde 5 minut jest istotne ;)

#6 p@ulinka

p@ulinka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 07 kwiecień 2007 - 12:11

ja tez bardzo polecam maybelline volumy express.Slicznie maluje oczka:) :-P
'Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem wyzwanie' Dream it. Plan it. Do it.

#7 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 13 maj 2007 - 17:21

Ja nie mam problemow z doborem tuszow. Mam dlugie rzesy i jestem zadowolona z jakiego kolwiek tuszu ;-)
Dla lepszego efektu polecam pomalowac rzesy 2 nawet 3 razy, po odczekaniu oczywiscie chwilki az wyschnie.

Co do reszty ostatnio nabylam balsam Dove Summer Glow. Opalenizna pojawia sie juz po kilku godzinach. A kolorek naprawde super :-)

#8 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 13 maj 2007 - 21:04

balsam Dove Summer Glow.

a właśnie sie zastanawiam nad którymś z tych balsamów opalizujących, ale nie wiem czy wybrać Dove czy Nivea... A to powiedz mi jeszcze madziu, czy on nie zostawia jakichś plam na skórze jak samoopalacz?

#9 Toska

Toska
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 13 maj 2007 - 21:30

ja uzywam balsamu oplającegoz kolastyny

i poprostu re-we-la-cja:)

nie ma plam,łądna oplenizma,pachnie kokosem i ksoztuj eok 10 zl:)

rzesy 2 nawet 3 razy, po odczekaniu oczywiscie chwilki az wyschnie.

hhe,ja maluje chyba z 5 razy:)
Dołączona grafika

#10 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 14 maj 2007 - 05:57

Kociak Wlasnie zostaja. Ale inaczej one wygladaja niz po samoopalaczu. I dobrze sie zmywaja co dla mnie jest wazne.

Toska bywa ze i ja mazne je z 5 razy dla lepszego efektu 8-)

#11 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 14 maj 2007 - 13:28

Co do reszty ostatnio nabylam balsam Dove Summer Glow. Opalenizna pojawia sie juz po kilku godzinach. A kolorek naprawde super :-)

a ja tam wolę solarium ;-) jakoś nie mam zaufania do samoopalaczy czy też balsamów opalających...

Wlasnie zostaja.

no właśnie. skoro są plamy, to w czym taki super ten balsam??

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#12 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 14 maj 2007 - 15:40

ja tez stawiam na solarium, ale nie za czesto ;-)

Plamy, a raczej jak ja to nazywam resztki...zostaja chyba po kazdym samoopalaczu. Tak jak i po takiego typu balsamach. Super-bo jest super opalenizna a chyba o to chodzi ;-) No niestety cos za cos...

Fakt, ze jak mam zaplanowane wyjscie, i chce szybko podkrecic opalenize to wtedy stosuje takie srodki. Nie zeby na codzien...bo to meczace :-/
Noi po kazdym takim razie...prysznic z dobrym pillingiem i spowrotem jestem czysta :mrgreen:

A wiec jeszcze raz polecam :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#13 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 15 maj 2007 - 15:43

madzia, mnie nie przyekonałaś ;) ale nie o to tu chodzi ;) może akurat któraś z dziewczyn skorzysta. ja pozostanę przy swoim ;)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#14 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 15 maj 2007 - 16:03

A moze, ktoras z was uzywala odzywke do wlosow Wax?

Jestem ciekawa czy faktycznie taka dobra. Ja mam strasznie wysuszone wlosy i cos by im sie przydalo naprawde dobrego :-/
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#15 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2007 - 22:24

Tak a propo włosów to w ogóle mogę polecić taką odżywkę jaką jest jedwab do włosów. To są takie malutkie buteleczki, które starczają na długo, a włosy naprawdę sie robią takie ładniejsze... Nie puszą się tak i są bardziej lśniące :)
Co do innych specyfików do włosów - jestem na etapie testowania wszystkich odżywek i szamponów w poszukiwaniu jakiegoś naprawdę dobrego - jak znajdę to dam znać :D

#16 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 16 maj 2007 - 07:44

Bede czekac na relacje ;-)
A gdzie taki jedwab moge nabyc? Bo chyba nie w zwyklym centrum handlowym?
Noi nie wiem czy tutaj u mnie wogole znajde takie cus :-P

#17 Guest_niki_*

Guest_niki_*
  • Gość

Napisano 16 maj 2007 - 16:24

w sklepach fryzjerskich albo drogeriach. po jedwabiu wlosy sa gladziutkie, sprawdza sie, bo po zmianie koloru z czarnego na blond strasznie zajechalam wlosy i udaje sie je dzieki odzywkom i jedwiabiowi powolutku naprawiac

#18 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 16 maj 2007 - 21:22

A gdzie taki jedwab moge nabyc? Bo chyba nie w zwyklym centrum handlowym?

no on jest raczej dostępny, przynajmniej u nas w Polsce, w salonach fryzjerskich i takich sklepach z profesjonalnymi specyfikami do włosów. Ale ja kupuje na allegro, gdzie jest o wiele taniej. Wygląda on mniej tak:
Dołączona grafika

#19 Niepokorna

Niepokorna
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 16 maj 2007 - 22:50

Też go stosuję, poleciła mi przyjaciółka, jest super :) Mam długie gęste włosy, więc dla mnie jest niezbędny ;) Dobrze też dodać, że ułatwia rozczesywanie włosów. Też go kupuję na allegro (ale trzeba uważać na podróbki).

#20 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 17 maj 2007 - 07:17

Dzieki dziewczyny za podpowiedzi :-D
Hmm, napewno to kupie za 2 miesiace bede w PL. wiec sie zaopatrze. Mam znajoma babke, ktora ma salon fryzjerski wiec mi poleci i wiem, ze nie kupie podrobki ;-) Wlasnie na allegro boje sie kupowac kosmetyki i takie rzeczy...

Ufff ja mam takie siano, ze sie w glowie nie miesci :-> ...i tez przez rozjasnianie wlosow :-/ i ta prostownica...