podzielam wasze zdanie dziewczyny
Frederic Michalak
Rozpoczęty przez Madae, 03 gru 2007 18:05
27 odpowiedzi w tym temacie
#23
Napisano 29 września 2008 - 15:44
A na moje oko to jest całkiem całkiem
Jeśli jest ci dobrze, dwa razy lepiej jest mi!
#24
Napisano 02 października 2008 - 12:31
a mi się nawet podoba... zwłaszcza oczy ma bardzo ładne...
#25
Napisano 02 października 2008 - 15:35
Ekstra jest ta jego ciemna skórka aż dreszcz przechodzi, a te oczy
ahhh.....
Co Nas nie zabije to Nas wzmocni ![]()
COŚ DLA MAMUSIEK I NIE TYLKO SPRAWDŹ ![]()
#26
Napisano 03 października 2008 - 22:46
zwłaszcza oczy ma bardzo ładne...
Oczy ma boskie.
#27
Napisano 10 grudnia 2009 - 12:49
Na niektorych fotkach wyglada nawet interesujaco.Ogolnie daje mu 7 pkt na 10
#28
Napisano 10 grudnia 2009 - 13:45
Ogolnie daje mu 7 pkt na 10
ja to samo. Przystojny jest nie ma co.. ale po co ten kolczyk w uchu bleh!
szczęście ma smak truskawek
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Katarzyna Michalak |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych



















