prawda ze swojsko brzmiące nazwisko
hyhyhy no ale szczegóły zdradzę później
tego pana znamy już z kalendarza
ale jast trak ładny ze warto poświęcić mu oddzielny temat
no i pokazac go w akcji również ( bez skojarzeń
)
ehh to tak wam tylko przypomnę ze jest francuskim RUGBYstą czy jak to tam sie odmienia ![]()
Frederic Michalak
#1
Napisano 03 grudnia 2007 - 18:05
#2
Napisano 03 grudnia 2007 - 18:25
#3
Napisano 03 grudnia 2007 - 21:04
#4
Napisano 03 grudnia 2007 - 22:05
#5
Napisano 04 grudnia 2007 - 11:56
Viagerko Ty zbereźnico małamrauuuuuuuuu znów mój typ o tak bym mu zrobiła ........>
#7
Napisano 04 grudnia 2007 - 22:58
#8
Napisano 04 grudnia 2007 - 23:25
#11
Napisano 19 grudnia 2007 - 16:09
#12
Napisano 21 grudnia 2007 - 20:34
i tatuaż też fajniutki....
#13
Napisano 07 stycznia 2008 - 19:11
#14
Napisano 22 września 2008 - 15:21
czemu mi dałeś wiarę w cud
a potem odebrałaś wszystko
#15
Napisano 22 września 2008 - 16:21
#16
Napisano 22 września 2008 - 16:33
#17
Napisano 22 września 2008 - 17:11
Nie mój typ...nie mówię, że paskudny, ale nie, nie, nie....
#19
Napisano 22 września 2008 - 23:13
#20
Napisano 23 września 2008 - 07:08
Podobne tematy
| Temat | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|
Katarzyna Michalak |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych




















