Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Frederic Michalak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 03 grudnia 2007 - 18:05

prawda ze swojsko brzmiące nazwisko :?: hyhyhy no ale szczegóły zdradzę później :-P tego pana znamy już z kalendarza :-D ale jast trak ładny ze warto poświęcić mu oddzielny temat :-D no i pokazac go w akcji również ( bez skojarzeń :-P)

ehh to tak wam tylko przypomnę ze jest francuskim RUGBYstą czy jak to tam sie odmienia :-P

Załączone miniatury

  • 2103744414130920071824706.jpg
  • 30400254001167482881536.jpg
  • 30098892001162117133291.jpg
  • 30354016001167482813757.jpg
  • 124447792531020061040706.jpg
  • 24887828664920062458706.jpg
  • 24887828664920062241706.jpg
  • biotherm%2B3f.jpg
  • biotherm%2B2.jpg
  • biotherm%2B1.jpg
  • 3034154200116748269865.jpg
  • 30902590001161621351757.jpg
  • 2488782866492006220706.jpg
  • 2103744414130920071943706.gif
  • 2103744414130920071916706.jpg


#2 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 03 grudnia 2007 - 18:25

mrauuuuuuuuu znów mój typ :mrgreen: o tak bym mu zrobiła ........> Dołączona grafika

#3 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 03 grudnia 2007 - 21:04

No może nie jakiś nadzwyczajny, ale fajny <ookk></span>

#4 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 03 grudnia 2007 - 22:05

mi sie tatuaż podoba(facet też nie jest zły ;-) )
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#5 Dorotea

Dorotea
  • Użytkownik
  • 1 428 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 11:56

mrauuuuuuuuu znów mój typ o tak bym mu zrobiła ........>

Viagerko Ty zbereźnico mała ;-) :-P
Przyjacielem jest ten, kto wie o Tobie wszystko i nie przestaje Cię kochać

#6 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2 409 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 13:47

fajny jaki slodziutki <bzyklov>

Załączone miniatury

  • thumbs_frederic-michalak08[1].jpg
  • frederic-michalak-pose-avec-son-nouveau-maillot[1].jpg


#7 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2 192 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 22:58

Mi też się podoba :) A jaki ma słodki tatu ;)
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#8 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 04 grudnia 2007 - 23:25

i w jakim fajnym miejscu :-D

#9 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4 508 postów

Napisano 06 grudnia 2007 - 16:51

cudo :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#10 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 15 grudnia 2007 - 19:02

to jeszcze cóś dorzucę :P

Załączone miniatury

  • pic1192612268_20460_42.jpg
  • pic1192612268_7530_43.jpg


#11 smerfetkahh

smerfetkahh
  • Użytkownik
  • 1 292 postów

Napisano 19 grudnia 2007 - 16:09

Nie moj typ,ale sliczne usta :-P

#12 isabell

isabell
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 21 grudnia 2007 - 20:34

mmmmm....śliczny
i tatuaż też fajniutki....

#13 eveline

eveline
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 07 stycznia 2008 - 19:11

normalnie nie moge....kochana wymiekm poprostu....Kto stworzył takiego faceta,jest boski...mniam mniam...nic tylko jesc.....
słowa niewypowiedziane niesie w milczeniu czas boli mnie , że nasza miłość napotyka na przeszkód las

#14 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 22 września 2008 - 15:21

nic powalajacego :-?

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#15 malutka-iwona

malutka-iwona
  • Użytkownik
  • 4 549 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:21

...tatuaż ma fajny
Jestem w Peru...

#16 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 22 września 2008 - 16:33

Fajny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ładna ma klatę :oops: i bokserki też :-)

#17 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 22 września 2008 - 17:11

Uuuuuuuuuuuuuuuuu...nie!
Nie mój typ...nie mówię, że paskudny, ale nie, nie, nie.... :-P
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#18 Kita

Kita
  • Użytkownik
  • 2 427 postów

Napisano 22 września 2008 - 18:17

O nie :!: Nie podoba mi sie, zdecydowanie nie moj typ
Dołączona grafika

#19 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 22 września 2008 - 23:13

A mnie się podobają tego typu oczy, ale to wszystko ;-)

#20 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 września 2008 - 07:08

mi tez sie nie za bardzo podoba :!: :-?





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych