Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Powiększanie ust w Krakowie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 07 marzec 2022 - 07:06

Gdzie w Krakowie warto jest wybrać się na zabieg powiekszania ust? Ile się trzyma i co ile trzeba powtarzać? 


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#2 odes

odes
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 07 marzec 2022 - 07:13

Co ile trzeba powtarzać zabieg co kwestia bardzo indywidualna, zależy tez od tego jaki chcesz efekt uzyskać
Kwas będzie się stopniowo wchłaniał z czasem, raczej nie wchłonie się w 100% wiec mało prawdopodobne ze usta wrócą do identycznego stanu jak masz teraz no chyba ze rozpuscisz kwas
I warto tez pamiętać ze na pierwszy raz lepiej zdecydować się na trochę większa ilość kwasu, bo duża jego cześć zejdzie po prostu np na wyrównywanie asymetrii ust i ostatecznie nie będą one jakos spektakularnie powiększone + pierwsza dawka kwasu lubi się u niektórych wchłaniać szybciej niż każda kolejna, wiec wstrzykiwanie np 0,5 ml na pierwszy raz, to trochę wywalenie pieniędzy, no chyba ze chcesz bardzo bardzo subtelny efekt
Od siebie mogę polecić INstytut Bielendy w Krakowie https://instytut.bie...odelowanie-ust/
 
Powiększałam tam usta i jestem niesamowicie z rezultatu wprost zadowolona.

Romantycznie


#3 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 266 postów

Napisano 03 styczeń 2024 - 01:25

Według mnie  wszystko jest  dla ludzi,  dlatego  czemu nie?   Najważniejsze jest to, aby   wybrać dobrego   specjalistę. Ja   wiele  pozytywnych opinii słyszałam  przykładowo   o   gabinecie  https://dentan.pl/karboksyterapia/   -  także  w  razie czego możecie  zapoznać się z  ich ofertami.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych