Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

strzyżenie psiaka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 172 postów

Napisano 25 sierpień 2021 - 06:45

Witam  chciałam zapytać czy mając nie rasowego psa tylko mieszanego z bardzo gęsto i dłuższą sierścią jak się go ostrzyże to ona odrośnie? Czy takim psom futerko już nie odrasta?

#2 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 25 sierpień 2021 - 08:04

Żadnego psa nie powinno sie golić! Sierść latem chroni przed poparzeniem, a zimą przed mrozem. Ogolonemu psu wcale nie jest chłodniej, to jest tylko wygoda dla opiekuna, któremu nie chce się psa czesać. Należy czesać maluszka gęstym grzebieniem, to na pewno Pani kleszcza nie przeoczy i dokładnie przeglądać sierść. Co do zabezpieczania, to ja swoje szczeniaki (10 tyg) przed wydaniem do nowych domów zabezpieczałam Simparica (tabletka, która działa 5 tyg.), ale jak ktoś sie boi tabletek, to można zastosować Bravecto w kroplach. U moich psów najlepiej sprawdzają się tabletki (0 kleszczy) od 4 lat je stosuję i co kilka miesięcy robię badania. Przy stosowaniu Foresto przynosiły wbite i nażarte kleszcze, oprócz tego bardzo się po obroży drapały. Poza tym straciłam 2 letniego wychowanka, który był zabezpieczony Foresto, a mimo to złapał zakażonego kleszcza i po kilku miesięcznej walce, opiekunowie musieli sie z nim pożegnać. Nikomu nie życzę takiej sytuacji 

http://www.klubterie.../fryzury-yorka/

Więcej informacji na temat strzyzenia znajdziesz na stronie.Polecam się wczytać. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych