Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak zdobyć więcej obserwujacych na instagramie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 15 luty 2021 - 15:03

Kochane mam pytanie o Instagram. Co zrobić, żeby zdobyć więcej obserwujących? Przeczytałam kilka ebookow i wdrożyłam działania jak: tworzenie codziennie Instastory, treści poradnikowe, oznaczanie innych Profili, komentuje też aktywnie zdjęcia u innych zarówno o podobnej tematyce jak i swoich potencjalnych Klientów. Robiłam też konkursy, z marnym skutkiem +kilkanaście obserwacji ktire potem zniknęły. Próbowałam dzialac z kilkoma Influencerami i też średnio to wyszło. Co mogę jeszcze zrobić? Jakie są Wasze sposoby, bo ja im bardziej się staram tym mniejsze nam zasięgi.

#2 odes

odes
  • Użytkownik
  • 188 postów

Napisano 16 luty 2021 - 07:33

Czy ta większa liczba obserwujących ma się na coś konkretnego przełożyć czy po prostu chcesz mieć ich więcej? Jeśli grono nie jest duże, a aktywne, reszta to kwestia cierpliwości. Idź tą drogą. Natomiast jeśli nie ma reakcji ze strony obserwujących, warto przyjrzeć się problemowi. Musiałabym jednak spojrzeć na profil, żeby powiedzieć coś więcej..

Zerknij sobie tutaj:

https://3200.pl/prow...ego-instagrama/

Na stronie jest kilka porad o prowadzeniu firmowego instagrama. 

Romantycznie