Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wcierka do wlosow Vianek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 08 styczeń 2021 - 08:57

hej hej, czy komus wcierka Vianka robi przyklap na glowie, czy tylko u mnie tak to wyglada? Vianka zaczelam uzywac ze dwa tygodnie temu, wylacznie na noc, myje codziennie rano. Skora sie normuje, wydaje mi sie, ze krostek jest mniej, glowa nie swedzi (dodalam do srodka jeszcze troche olejku z drzewa herbacianego), wiec ok. Ale wlosy mam jakies takie bidne... napiszcie, bo nie wiem, czy zwalic wine na Vianek, czy szukac dalej 

#2 odes

odes
  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 08 styczeń 2021 - 10:01

Używam po myciu głowy - wtedy nie przetłuszcza i nie przyklapuje. Natomiast kiedy używam drugiego dnia rano [myję co dwa dni], to mam wrażenie, że faktycznie trochę przetłuszcza, ale to każda wcierka tak działa. Drugiego dnia rano dla mnie najlepiej jest szybko rozczesać włosy zwykłą szczotką [dzik wizualnie przetłuszcza] i spleść w warkocz [fryzura domyślna].

Niezłe promocje na te wcierki sa na Cocolita https://www.cocolita...ory-glowy-150ml - jest taniej niż stacjonarnie. Ogólnie wcierka warta zainteresowania. 

Romantycznie