Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wybór okularów przeciwsłonecznych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 09:56

Czym kierować się przy wyborze odpowiednich okularów przeciwsłonecznych? Jak wybieraliście swoje?

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#2 odes

odes
  • Użytkownik
  • 139 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 10:58

Na kształt - dobre jest zmierzyć okulary i zobaczyć w jakim kształcie okularów jest nam dobrze
Na wytrzymałość
Na filry
Jak również na cenę, dobrze jest porównać sobie te same modele w sklepach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych bo róznice cenowe mogą być spore (szczególnie na rzecz sklepów internetowych).

Zerknij sobie tutaj. Na stronie jest opis modnych okularów przeciwsłonecznych w tym rokku.

Romantycznie

#3 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 168 postów

Napisano 03 wrzesień 2020 - 09:17

Czym kierować się przy wyborze odpowiednich okularów przeciwsłonecznych? Jak wybieraliście swoje?

Mam  dwie pary okularów przeciwsłonecznych. Pierwsze kupiłam sobie dobre 6 lat temu. Drugie kupiłam sobie w tym roku Pierwsze klasyczne okulary Ray Bana w ich najbardziej klasycznej wersji.

Drugie już nowocześniejsze okrągłe, przymierzyłam w sklepie i okazało sie, że takie okrągłe okulary bardzo dobrze pasują do mojej twarzy (wydawało mi się, ze do okrągłej twarzy ten kształt nie będzie pasował, jednak samodzielnie trzeba to najlepiej sprawdzić).

Wygląd jednak nie był dla mnie najważniejszy, najważniejsze było to jakie okulary mają filtry:

https://aurum-optics...k_stylisty.html

Zerknijcie sobie tutaj. Na stronie jest wygodny poradnik o tym jak wybrać odpowiednie okulary dla siebie. 

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net