Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

sposoby na przeziębienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 adena

adena
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 24 kwiecień 2020 - 15:26

Jakie są wasze sprawdzone sposoby na przeziębienie? Stosujecie jakieś babcine metody?

#2 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 25 kwiecień 2020 - 09:48

Z babcinych to na pewno wygrzewanie, nic tak nie robi dobrze na chorowanie jak włączenie na luz i położenie się na cały dzień do łóżka. Żeby szybciej się wykurować biorę verbascon, on ma wyciągi z pelargonii, bzu, także z kilku innych roślin, świetnie działa na kaszel,ból gardła i przezięębienie.

#3 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 23:14

Z babcinych sposobów to na katar rozgnieciony ząbek czosnku gdzieś w pokoju zawieszam, dobrze to odtyka nos, a moją skuteczną metodą jest sambucol. kupuję dla siebie w wersji strong, a dla dziec junior. Po paru dniach stosowania zzwyczaj czuję się już w porządku

#4 MISSbutterfly

MISSbutterfly
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 17 czerwiec 2020 - 20:43

Mleko z miodem i czosnkiem oraz niezawodny od lat Engystol.

#5 żanet

żanet
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 27 sierpień 2020 - 16:12

kiedyś babcia robiła mi syrop z owoców czarnego bzu. Babci już nie ma, ale nadal stosuję tego typu syrop. Aktualnie kupuję w sklepie Sambucol który wzmacnia ogranizm i też jest zrobiony z owoców bzu plus inne minerały i witaminy.

#6 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 13 listopad 2020 - 22:20

najgorzej jak katar dopadnie dziecko, mój synek robi się mega marudny, teraz się trochę przeziębił, na szczęście wygrzewanie w domu plus woda morska do nosa wystarczają. Lubię spray marimer hipertoniczny, pomaga odrożnić nos, fajnie się sprawdza przy katarze, cala rodziną stosujemy jak ktoś się przeziębi